IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

12 rokov od začiatku natáčania „Rebelde“

RFC-CLANEK1

Dnešný deň je pre fanúšikov fenomenálneho seriálu „Rebelde“ nostalgická a čarovný…

 

13/07/2016

Tento dátum sa vryl do sŕdc miliónov fanúšikov fenoménu RBD na celom svete. Dnes si totiž pripomíname 12 rokov od začiatku natáčania spomínaného seriálu.

„Rebelde“ je mexická telenovela produkovaná spoločnosťou Televisa. Jej vysielanie v Mexiku sa začalo 4. októbra 2004 na televíznom kanáli „Canal de las Estrellas“ a do 2. júna 2006, kedy bola odvysielaná posledná časť  sa telenovela stala v Mexiku najsledovanejšou. Na Slovensku sa jej vysielanie začalo 31. augusta 2009.

Jedným z prostriedkov, ktoré vytvorili značný úspech bolo založenie skupiny RBD.

 

O čom je seriál

„Elite Way School“  je exkluzívna súkromná škola, kde študujú deti medzinárodne uznávaných umelcov a politikov. Škola má taktiež aj štipendijný program.

Medzi študentmi, ktorí prídu do školy ešte pred začiatkom roka sú Mia, Miguel, Diego a Roberta, štyria mladí ľudia, ktorí napriek veľkým rozdielom objavia niečo, čo ich zjednotí – ich veľkú lásku k hudbe.

53238eba7b596_620x0.jpgRoberta je dcéra slávnej mexickej speváčky a vyznačuje sa svojou nenávisťou k pravidlám. Vyrastala v tieni svojej matky a tak bude pochybovať o kráse a svojom obrovskom hudobnom talente. Miguel prichádza z mesta Monterrey a na škole študuje vďaka štipendiu, ale jeho skutočným cieľom nie je dosiahnuť vzdelanie, ale pomstu mužovi, ktorého viní zo smrti jeho otca. No jeho plán sa začne rúcať, keď zistí, že je otcom dievčaťa, ktoré miluje, Mii.

Pre Diega, syna významného politika, je hudba len koníčkom. Už od detstva vie, že jeho osudom je byť politik. Mia je dcérou prestížne módneho podnikateľa. Je populárna, veselá, no keď zistí, že jej otec sa zamiloval do Almy Rey, všetko sa zmení.  Počas štúdia na škole si všetci študenti vytvoria skvelý vzťah s novým profesorom etiky, Enriquem Madariagom.

„Rebelde“ rozpráva príbeh o mladých a dospievajúcich ľuďoch, ktorí sa budú snažiť otvoriť svoje oči pred realitou a budú musieť bojovať o právo milovať a byť sám sebou.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz