IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

2015 najlepší rok pre exRBD

NAHĽAD JESEŇ 2015Je to akoby včera, kedy sa RBD stalo jednou z najdôležitejších popových skupín nového tisícročia, a z rodnej Latinskej Ameriky sa dostali do celého sveta. A aj keď v roku 2008 oznámili svoj koniec, šesť členov skupiny nasledovali svoju kariéru, ktorá bola vo väčšine prípadov úspešná. Tomu svedčí aj rok 2015.

1

Zamilovaná a šťastná, Anahí je tá o ktorej by sa dalo najviac hovoriť! Najmä preto, lebo si mnohý ľudia mysleli, že po tom, čo sa vydá si dá pauzu na dobu neurčitú vo svojej kariére. Ale, krátko po tom čo sa vydala za Manuela Velasca, guvernéra Chiapas, sa krásna bruneta vrátila na hudobnú scénu s piesňou Rumba, ktorá sa stala jednou z najúspešnejších piesni roka 2015! Pred pár týždňami vydala svoj druhý singel Boom Cha, ktorý je rovnako tanečný ako aj ďalšie piesne z pripravovaného albumu, ktorý vyjde v prevej polovici roku 2016.

 

cats22

Maite Perroni ukázala, že jej fanúšikovia ju milujú aj ako speváčku, a to vďaka úspešnému albumu Eclipse de Luna, ktorý je plný hitov rytme bachaty. Avšak jej úspechom v tomto roku je najmä účinkovanie v „Antes Muerta Que Lichita“, telenovely, v ktorej si zahrala zvláštnu úlohu.

 

fef

Trochu tichší no profesionálne vyťažený rok mala Dulce María, ktorá mala čas si užívať súkromný život, ale bola blízko fanúšikov na mnohých udalostiach, ktoré sa tento rok odohrali. Avšak fanúšikovia už počítajú dni, kedy sa Dulce vráti k hudbe pretože pripravuje nový album. Kým však ten vyjde sa bude Dulce venovať svojej novej hereckej úlohe Renate, ktorá je zápornou postavou.

 

85

V prípade mužského pokolenia skupiny, bol rok 2015 úspešný najmä pre Alfonsa Herreru, ktorý dodržal sľub a ďaleko od hudby sa na 100% sústredil na herectvo. Zahral si napríklad v seriáloch Sense8, kde stvárnil postavu homosexuála, či v El Dandy, kde si zahral hlavnú úlohu.

 

9565

Christian Chávez sa v roku 2015 radšej držal ďalej od škandálov, ktorého ho v predchádzajúcich rokoch sprevádzali a v tichosti začal pripravovať nový album. Bude dostupný v roku 2016, z čoho je nejeden fanúšik RBD nadšený!

 

ffsdfs

Ďalší, ktorý sa trochu ubral do ústrania bol Christopher Uckermann, ktorá dal prednosť súkromnému životu. Treba však povedať, že sa zapojil do niekoľkých zaujímavých projektov, ako je napríklad horor „Pacífico“, ktorý vyjde v roku 2016.

 

Iste sú fanúšikovia bývalých členov skupiny radi, že sa im v ich sólovej kariére darí, no neprestávajú strácať nádej, že sa šestica opäť rozhodne spojiť v jedno RBD.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz