IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

6 dôvodov prečo milovať Rebelde

NAHĽAD 2016

Hoci sa seriály „Gossip Girl“ a „Rebeldeodohrávali v školskom prostredí, známy časopis „Latina“ zvolil práve ten mexický za najlepší. Svojim čitateľom na presvedčenie zostavil aj zoznam šiestich dôvodov, prečo sú práve „Rebeli“ najlepší…

1. Hlavné postavy vytvorili hudobnú skupinu. Zatiaľ čo väčšina mládeže v americkom seriáli „Gossip Girl“ trávila svoj voľný čas nákupmi, ohováraním a dovolenkami; protagonisti mexického seriálu ho trávili produktívne. Piesne a videá od skupiny RBD tak zaberajú veľa miesta v našich iPodoch.

2. „Rebelde“ sa natáčal na internátnej škole. Fakt, že hlavní hrdinovia spolu žili a chodili do rovnakej školy urobil seriál oveľa lepším…

3. Postavy mali časté problémy vo vzťahoch. Zatiaľ čo v GG sa riešili najmä bizarné škandály, seriál „Rebelde“ poukazoval na situácie, ktoré sa môžu veľmi ľahko stať aj v normálnom živote.

4. Aj chlapci boli v „Rebelde“ omnoho krajší…

5. Seriál „Rebelde“ mal najlepšie celebritné spolupráce. Spomínate si ešte na účasť Hillary Duff? Aj keď bola aj v Gossip Girl, všetci vieme, aké je to ťažké dostať americkú hviezdu do mexického seriálu.A aj tak si najskôr zahrala v „Rebelde“ a až potom sa objavila v „Gossip Girl“.

6. Jednotlivé postavy mali svoj jedinečný štýl: červené vlasy typické pre Robertu, hviezda na čele zas pre Miu.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz