IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Akcie fanúšikov na koncerte Dulce v Madride

BY

 

0 COMMENT

 

Dulce, Najnovšie príspevky, Novinky

Už o 24 dní, presnejšie (7. a 8.júla) sa uskutočnia dlho očakávané stretnutie a koncert Dulce Maríe v Madride, v rámci „DM World Tour,“ a jej propagácie nového albumu. Diva sa na svoj jediný koncert v Európe veľmi teší a fanúšikovia taktiež.

Keďže sa koncert Dulce uskutoční v Španielsku, jej fanklub fanúšikov tam, si na jej koncert pripravil tzv. „Fanúšikovské akcie,“ ktorými by sme chceli všetci Dulce prekvapiť a potešiť. Preto ak sa aj vy chystáte na koncert Dulce v Madride, tieto veci, na tieto veci nemali zabudnúť:

1. Pri piesni „Invencible,“ budú fanúšikovia držať v ruke papier veľkosti A4, na ktorom bude napísané: „No sé rendirme yo soy invencible.“ (Preklad: Nevzdám sa, som neporaziteľný)

Klikni na obrázok, stiahni si ho a vytlač na A4.

2. Pri piesni „Inevitable“ taktiež fanúšikovia budú v rukách držať papiere veľkosti A4 s textom: „Gracias por cumplir tu sueno y el nuestro.“ (Preklad: Ďakujeme za splnenie tvojho sna a nášho.)

Klikni na obrázok, stiahni si ho a vytlač na A4.

3. Pri piesni „Tal vez en Roma,“ budú fanúšikovia držať v rukách vlajky svojich krajín, a hlavnou myšlienkou je, aby na vlajkách bol text, v našom prípade: Tal vez en Eslovaquia“ (Možno na Slovensku.)

4. Pri piesni „No Pares,“ si fanúšikovia na svojich telefónoch zapnú svetlo.

5. Pri piesni „Rompecorazones,“ budú v rukách držať červené balóny v tvare srdca.

6. Pri piesni „Hoy te entierro“ budú v rukách držať čierne balóny.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz