IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Album „DM“ od Dulce je na svete!

BY

 

0 COMMENT

 

Dulce, Najnovšie príspevky, Novinky

Najočakávanejšia chvíľa všetkých fanúšikov Dulce Maríe je tu! Konečne sme sa dočkali albumu, ktorý je podľa jeho autorky najvyspelejší a najlepší spomedzi tých, ktoré už vydala. Album nesie názov „DM,“ ktorý symbolizuje iniciály speváčky, a v Európe bol vďaka posunu času dostupný ešte pred polnocou o 23:00 a to na digitálnej platforme „iTunes,“ kde si ho fanúšikovia môžu zakúpiť za cenu 8,99€.

Podporte speváčku oficiálnou cestou, a zakúpte si tento album nie len vo fyzickom prevedení „CD“ ale aj na platforme „iTunes.“ 


Ako nakupovať skladby a albumy na „iTunes“ (ukážka z roku 2016)


Najprv si treba stiahnuť program „iTunes,“ do svojich počítačov. Link pre Windows: http://www.apple.com/sk/itunes/download/,. Po nainštalovaní programu, je potrebné prihlásiť sa do konta „iTunes.“ Aby ste sa mohli prihlásiť, je potrebné zaregistrovať sa na stránkach Apple a vytvoriť si tzv. Apple ID (Vytvoriť ID tu) Následne prebehne overenie cez vašu emailovú adresu, a môžete sa prihlásiť do „iTunes,“ ktorý ste si nainštalovali do vášho počítača. Postup ako sťahovať pesničky alebo albumy nájdete vo videu. Jediné čo tam nie je, je to, že pri kúpe albumu alebo skladby vás vyzve k tomu, aby ste si vyplnili svoje údaje o platobnej karte, pretože inak nebudete môcť za skladbu/album zaplatiť. Držíme vám palce!

Album bol po 01:00 v noci dostupný aj na ďalších dvoch digitálnych platformách. Na „Google Music Play,“ je možné zakúpiť album za cenu 6,49€ a na platforme „Spotify,“ si môžete album vypočuť zadarmo.


Dulce María – „DM“ (Spotify)


Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz