IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Album Dulce Marie už v marci!

untitled-1

Ako sme vás včera informovali, Dulce sa v utorok (25.10.) stretla s redaktormi 2 médií. Jedným z nich bolo „Publimetro“ , kde spomenula aj Slovensko a druhým programom bol „E! Online Latino“ , kde hovorila o svojom novom singli a  albume a neskôr odpovedala aj na niektoré otázky fanúšikov. Na začiatku Dulce hovorila o svojich aktivitách na sociálnych sieťach.

Spomínam si, že som sa prihlásila na „Twitter“ , bolo to v roku 2009 a tam som si mohla napísať čokoľvek mi prišlo na rozum. Teraz sa oveľa viac starám o to, čo napíšem.

Keďže si slávna, už sa ti niekedy stalo že ťa spájajú s niekým známym, len  keď sa pozdravíte a už napíšu že ste vo vzťahu?

Áno, zaujímajú sa, či ide o celebritu alebo nie, nezaujíma ich či je to tvoj bratranec alebo nie. Je to hrozné, keď vás paparazzi sledujú a nie ste sami ani po jeden deň. Neexistuje spôsob ako sa potom tej osobe ospravedlníte

Začala si svoju sólovú kariéru no vieš si predstaviť život bez nej? 

Úprimne? Nie. Ale pokúšam sa žiť život čo najnormálnejšie

Čo sa ti najviac páči na skutočnosti, že si známa a čo najmenej?

Páči sa mi že som spojená s ľuďmi prostredníctvom sociálnych sietí, a nezáleží na tom, či sú z Európy, Brazílie, Španielska, Kolumbie, Izraela,… Môžeme byť vždy pripojení a páči sa mi to, pretože osobne sa k nim dostať nemôžem. S nimi sa delím o svoje myšlienky, hudbu a rôzne iné veci.

Práve teraz sa venuješ hudbe a herectvo si prerušila….

Áno. Päť, šesť rokov som nehrala v žiadnej telenovele a tak som vzala zápornú rolu v „Corazón que Miente“. Ale, áno, teraz som sa zamerala na hudbu.

Urobila si duet s Joey Montanom, vyšiel a už má aj svoj klip…

Áno, bolo to úžasné. Ide o mestský pop. Natáčanie videa bolo trochu náročné, na natáčaní mrzlo, pretože scénu v daždi sme točili o jednej ráno. Videoklip skončil na prvom mieste v 13 krajinách.

Pripravuješ album na budúci rok, ale mnohý sa pýtajú kedy presne vyjde? 

V marci. Pre túto chvíľu som vydala dva single. Album bude zahŕňať aj pieseň „Dejar de Amar“

 Chcela by si urobiť aj nejaké covery?

-Áno, páči sa mi mnoho piesní.

 Napríklad Guns ´n´ Roses?

-Áno, milujem ich, ale bolo by to veľmi zvláštne, keby som spievala ich pesničku. Páči sa mi španielska speváčka Bebe a rada by som prespievala niečo od nej.

 Ako sa odohrala spolupráca s Joey Montanom?

S nahrávacou spoločnosťou sme hovorili o možnom duete. Nechcela som reggae pieseň. Joey sa mi páčil a tak sme ho pozvali. Súhlasil a hneď sme sa rozhodli nahrať „Volvamos“ .

 

Dulce María v programe „E! Online Latino“ 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz