IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Alfonso Herrera o role vyháňača diablov

BY

 

0 COMMENT

 

Najnovšie príspevky, Novinky, Poncho

untitled-1

„Exorcista“ , vyvolávateľ nočnej mory a hrôzy už niekoľko generácii má nového protagonistu a tým je mexický herec Alfonso Herrera, ktorý inšpirovaný týmto filmom začne sám robiť  desivú atmosféru. V najnovšom rozhovore Poncho porozprával o tomto horore, ktorý sa do kín dostane už o pár dní.

„Dalo by sa povedať, že Exorcista nás v tejto bitke postaví medzi dobro a zlo, medzi svetlo a tmu“.

„The Exorcist“ , ktorý bude mať premiéru na kanáli FOX v Spojených štátoch už 23.septembra, má skvelé herecké obsadenie. S Herrerom uvidíme Bena Daniels a Geena Davis , ktorý „potopia“ náš svet exorcismu a démonom z iných príbehov. Aj keď táto verzia „The Exorcist“ je veľmi podobná tej z roku 1973, od majstrovského filmára Williama Friedkina.

Alfonso dá život Tomásovi Ortega, pastorovi z komunity v Chicagu, ktorý sa snaží pomôcť dcére Angele Rance, pretože si všimla jej divné správanie.

„Keď som dostal ponuku na tento originálny film, snažil som sa sústrediť len na tento charakter a a vžiť sa doňho čo najlepšie, pretože okrem toho som dostal ponuku aj na román.“

Na zmrazenie, ktoré spôsobí horor „The Exorcist“ sa dá zabudnúť trocha ťažšie a Alfonso si spomenul na jeho prvý kontakt s takýmto žánrom.

“ Videl som to v Guadalajare s mojim mladším bratom. Obaja sme boli na smrť vydesení. „

O svojej role povedal, že má dar pomáhať ľuďom, no ani v jeho vnútri všetko nie je také jednoduché, ako sa zdá.

„Dalo by sa povedať, že je to maska. Vo vnútri taktiež bojuje s vlastnými démonmi a ak ich che vyhnať, musí sa vysporiadať s minulosťou.“

Jeho charakter je milý a láskavý, preto nie je pripravený bojovať so zlom a tak mu pri tom pomáha skúsený kňaz, Marcus Keane, ktorý už bol tvárou tvár s diablom.

„Vidím Marcusa ako bieleho žraloka, ktorý trénuje sardinky…. Tým chcem povedať, že má dobrý spôsob ako dostať démonov odtiaľ preč.“

Herec vidí tento horor ako dôležitý krok pre rast jeho kariéry, ktorá začala v mimoriadne obľúbenom seriáli „Rebelde“

„Keď sme nakrúcali Rebelov, bolo to niečo veľké. No potom to zrazu všetko skončilo, pobrali sme sa vlastnou cestou a zdiaľky som sa otočil späť a povedal si „Nie! Bolo to to obrovské“ . Môžem povedať, že to bol skvelý tréning, myslím, že každý z nás tam zažil niečo úžasné, a je to projekt, za ktorý budem vďačný vždy! vždy, vždy!“

S rolami vo filmoch ako je „La dictadura perfecta“ (2014) či americkom seriáli „Sense8“ herec povedal, ako mu Mexiko a Spojené štáty dali možnosť spolupracovať s mimoriadne nadanými ľuďmi tiež dodal, že jeho zámerom je pokračovať v tejto práci a to v ľubovoľnej krajine či to je “ Mexiko, USA, Španielsku či Kolumbii.

 

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz