IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Alfonso Herrera sa vracia do divadla

BY

 

0 COMMENT

 

Najnovšie príspevky, Novinky, Poncho

Alfonso Herrera je herec, ktorý sa už nejaký čas venoval len televízií a natáčaniu filmov. Na doskách, ktoré znamenajú svet, ho fanúšikovia nevideli od roku 2012, kedy si naposledy zahral v predstavení „Nadando con Tiburones“. Po rokoch však Alfonso opäť prichádza na javiská v novej hre.

Návrat Alfonsa do divadla bude sprevádzaný mexickým hercom Diegom Lunosom. Dielo, v ktorom by mali vystupovať sa nazýva „La Sociedad De Los Poetas Muertos“, ktorá je známa ako film z roku 1989, v ktorom hlavným protagonistom bol Robin Williams. Príbeh hry a aj filmu je založený na knihe toho istého názvu.

Hovorí príbeh učiteľa na strednej škole, ktorý je oddaný poézii a inšpiruje tým svojich žiakov, aby zmenili svoje životy. Alfonso by si mal zahrať Todda Andersona, žiaka, ktorý v príbehu rozpúta drámu. Táto informácia však ešte nie je potvrdená.

Hra produkovaná Tinou Galindo a Claudiom Carrerom, by mala mať premiéru v „Teatro Insurgentes“, pravdepodobne na konci júla. Nácviky hry by mali začať v apríli v Mexiko City.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz