IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Alfonso pokračuje s natáčaním seriálu

Alfonso Herrera sa už od začiatku svojej kariéry zameriava hlavne na herectvo, objavil sa už v mnohých úspešných seriáloch, filmoch aj telenovelách. Aj keď by si mnohí jeho fanúšikovia priali, aby sa vrátil k spevu, Alfonso sa nato cíti už starý, čo prezradil v nedávnom rozhovore.

 

V roku 2015 herec účinkoval v úspešnom, americkom, seriáli „Sense8“ , vysielanom na „Netflix-e“ .Alfonso si v tomto seriáli po prvýkrát vyskúšal „novú rolu“ , pretože hral postavu menom Hernando, ktorý je gay. 

Sense8 je príbeh o skupine ôsmich cudzincov, z rôznych častí sveta, ktorí sa v dôsledku tragickej smrti náhle ocitnú duševne a citovo spojení. Pokúšajú si spraviť obraz, prečo sa to stalo a čo to znamená pre budúcnosť ľudstva. Tajomný a mocný muž menom Jonas sa ich bude snažiť spojiť, zatiaľ čo cudzinec Mr. Whispers a jeho organizácia sa ich pokúsi zajať, alebo zabiť! Každá epizóda bude zameraná na jeden charakter a jeho príbeh.

Aj keď sa koncom septembra minulého roka Ponchovi narodil prvý synček, Dani, a on sa snaží byť skvelým otcom, nezabúda ani na pracovné povinnosti a spolu s kolegami začínajú nakrúcať druhú sériu už spomínaného seriálu. Herecké obsadenie sa v piatok (17.3) objavilo v Miami, kde Alfonso a Miguel Silvestre poskytli rozhovor.

Alfonso na tlačovej konferencii seriálu „Sense8“ [16.3.17]

Okrem toho, už včera (17.3) začali mať prvé skúšky a herci sa zoznamovali so svojim scenárom. Vieme to vďaka Ponchovi, ktorý na svoj „Instagram“ pridal krátke video. Seriál by mal mať premiéru 5. mája. 

ADR's #sense8 #season2

A post shared by Alfonso Herrera (@ponchohd) on

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz