IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Amar En Secreto“ – [11.kapitola]

BY

 

0 COMMENT

 

„Amar En Secreto“

Naklonila som sa k nemu. „Môžeš na slovíčko?“ zdvorilo som sa spýtala.

Prikývol. Potom vstal a vybrali sme sa mimo toho všetkého. Avšak po ceste nás zastavil fotograf.

„Prosím, jednu spoločnú fotku, áno? Na pamiatku,“ prosíkal nás. Obaja sme napokon prikývli. Priviedol nás k plátnu a ukázal nám, ako máme pózovať. Otočila som sa chrbtom ku Chrisovi, jeho ruky sa ovinuli okolo môjho pása, svoje som položila na jeho a na perách sa nám začal pohrávať úsmev.

„Tak, a je to!“ zvolal fotograf nadšene. „Ste úžasný pár, nesmierne sa k sebe hodíte,“ poznamenal. „Tak ja sa vraciam späť do sály, zatiaľ sa majte,“ zamával nám a už ho nebolo. My sme potom pokračovali v ceste. Zašli sme do nejakej miestnosti. Bola tam veľká biela kožená sedačka, stôl, koberec a na stenách viseli obrazy. Vyzeralo to ako nejaká oddychová miestnosť. Vošla som ako prvá, počkala, až vojde Chris a potom som za nami zavrela dvere. Otočila som sa a zrazila sa s jeho pohľadom. Vyzeral prekvapene, poriadne prekvapene.

„Ja… potrebujem sa s tebou porozprávať,“ odôvodnila som svoje konanie, respektíve to, že som ho vytiahla preč uprostred oslavy.

„A o čom? My dvaja sa nemáme o čom rozprávať,“ ľahostajne mykol plecami.

„Nechceš sa posadiť?“ zdvorilo som sa ho spýtala.

Vzdychol si a vybral sa ku sedačke, následne si na ňu sadol a ja som si sadla hneď vedľa neho.

„Pozri, viem, že si myslíš, že sa s tebou nechcem rozprávať, ale to nie je pravda. Dnes som ti hovorila pravdu. Nemohla som sa s tebou rozprávať, pretože som musela dolaďovať posledné detaily celého dnešného večera a vôbec… Musela som sa pripraviť aj ja, aby som vyzerala aspoň trošku k svetu,“ pousmiala som sa, avšak hlavu som mala po celý čas sklopenú a nervózne sa hrala s prstami.

„To som si domyslel, keď som ťa videl na pódiu,“ podotkol. „Musím povedať, že Annie bola poriadne prekvapená, no zároveň bola šťastná, že si prišla. Má ťa veľmi rada.“

„Ale mám taký pocit, že keď som oznámila jej sólo, najradšej by ma zabila,“ zasmiala som sa a Chris sa zasmial so mnou. „Chýbal si mi,“ zašepkala som a konečne sa naňho pozrela. Vyzeral prekvapene.

„Naozaj?“ spýtavo sa na mňa zahľadel.

Prikývla som.

„Aj ty si mi chýbala,“ pousmial sa, natiahol ku mne ruky a ja som sa mu doslova vrhla do náručia. Tak strašne mi to chýbalo! Tak strašne mi chýbali naše rozhovory, objatia… proste všetko! Ja viem, povedala som si, že si od neho budem držať odstup, ale to sa jednoducho nedá. Nemôžem si držať odstup od niekoho, koho mám až príliš rada.


Christopher


S Dulce sme sa už hodnú chvíľu objímali. Len tak. Nikto nič nevravel, no bolo to veľmi príjemné. Ale každá chvíľa sa raz končí a ani táto nemohla trvať večne.

„Mali by sme už ísť, aby nás nehľadali,“ hovorila popri tom, ako sa odo mňa odťahovala. Síce som nechcel, no musel som ju pustiť.

„Mimochodom… vyzeráš úžasne,“ povedal som jej, keď sme opúšťali tú miestnosť.

Otočila sa ku mne. „Aj tebe to pristane,“ usmiala sa na mňa.

Zavrel som dvere, no keď som sa otočil, stretol som sa s Dulciným pohľadom. Jej tvár bola tak blízko mojej, cítil som jej dych. Nikto z nás nepovedal ani slovo, dívali sme si navzájom do očí. Dostal som nutkanie dotýkať sa jej. Moje telo na túto prosbu okamžite začalo reagovať. Pomaly som začal dvíhať pravú ruku k jej tvári. Končekmi prstov som obišiel jej krásne rysy, začal som ju hladiť po líci, zatiaľ čo moja ľavá ruka sa preplietla s tou jej. Pomaly som sa k nej začal nakláňať. Bolo medzi nami cítiť obrovskú vášeň, vzrušenie a zároveň túžbu. Túžbu byť spolu a už nikdy sa neopustiť.

„Chris! Chris! Chris!“ započuli sme ženský hlas, ako kričí moje meno. Dulce odo mňa hneď odstúpila o krok ďalej.

„Tu som!“ zakričal som.

O malú chvíľu sa pri nás zjavila moja priateľka, Jen. Ani neviem, prečo som s ňou. Neľúbim ju a evidentne ani ona mňa, pretože som ju minule pristihol bozkávať sa s mojím najlepším kamarátom. Už som to s ňou mal dávno skončiť. Neviem prečo som to neurobil, no spoliehal som sa na to, že keď sa jej neozvem, pochopí, že už s ňou nechcem mať nič spoločné, no evidentne to nepochopila. Zavesila sa na mňa, ruky mi obkrútila okolo krku a pobozkala ma. Snažil som sa od nej odtiahnuť, no bola strašne neodbytná a nechcela ma pustiť. Otvoril som oči a sledoval Dulce. Videl som jej nechápavý a zároveň prekvapený výraz a zdalo sa mi, že sa jej v očiach leskli slzy. Drobné slzičky, ktoré o malú chvíľu začali stekať po jej krásne tvarovaných lícach. Nemohol som sa už viac dívať na to, ako plače kvôli mne. Silno som od seba odstrčil Jen, no Dulce sa zatiaľ rozutekala preč. Snažil som sa ju dohnať, no zmizla mi z dohľadu. Vrátil som sa späť k Jen. „Jen, medzi nami je koniec! Myslel som, že keď som sa ti neozval po tom, čo som ťa videl užívať si s mojím najlepším kamarátom, pochopíš, že už s tebou nechcem mať nič spoločné! No ako vidím, tebe vždy musí človek všetko vysvetliť. Je koniec, Jen! Už ťa nechcem nikdy v živote vidieť! Načo si sem vlastne prišla?! Ja som ťa sem nevolal, tak na čo si prišla?!“ kričal som po nej.

„Prišla som, pretože som ti chcela povedať presne to isté. Že je medzi nami koniec. No keď som ťa videla s tou chudinkou, nemohla som dopustiť, aby ste boli spolu, pretože ty si to nezaslúžiš! Nezaslúžiš si absolútne nič! Nezaslúžil si si ani mňa. Doteraz nechápem, ako som mohla byť s niekým ako ty,“ neveriacky krútila hlavou. Nemohol som uveriť tomu, čo mi práve povedala.

„Takže ty si ma pobozkala len preto, aby som nemohol byť s Dulce?!“ prekvapivo som sa jej spýtal.

„Presne tak,“ priznala bez okolkov.

„Choď do riti, ty zmija!“ zreval som po nej a vybral sa späť do sály.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz