IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Amar En Secreto“ – [2.kapitola]

BY

 

0 COMMENT

 

„Amar En Secreto“

amar2


Christopher


Hneď ako som prišiel domov zo školy, zapol som si notebook a šiel na FB. Šiel som tam najmä kvôli nej. Kvôli Dulce. Dúfal som, že tam bude a že budeme môcť aspoň na chvíľu spolu pokecať. A aj bola. Neváhal som ani na sekundu a hneď som jej napísal. Avšak postupne sa naša konverzácia akosi zvrtla po tom ako mi napísala, či s ňou chcem mať niečo viac. Popravde som to nevedel, no nechcel som ju raniť. Alebo som to vedel až príliš dobre a nechcel si to pripustiť. Nechcel som si pripustiť, že sa mi dostala do hlavy a do srdca a že ju odtiaľ nemôžem vyrvať aj keby som sa neviem ako snažil. Avšak sklamania v láske ma prinútili túto možnosť blokovať a preto som jej napísal všetko to čo som jej napísal. Cítil som sa po tom síce hrozne, no aspoň dúfam, že som jej tým neublížil, pretože ona by isto nikdy nechcela mať niečo viac s chalanom ako som ja… Nemohol som tam už ďalej sedieť. Odišiel som od notebooku do kúpeľne, avšak facebook som si nechal zapnutý, čo som asi robiť nemal…


Anahí


Vošla som do Christopherovej izby, pretože som sa ho chcela na niečo spýtať, ale nebol tam, no všimla som si, že má zapnutý notebook a tak som si povedala, že si pôjdem pozrieť svoj facebook, kým sa vráti. Sadla som si k nemu, avšak zbadala som rozpísanú konverzáciu s Dulce. Bola som zvedavá a tak som si celú ich konverzáciu otvorila, ale ako som ju postupne čítala, zistila som, že som to asi robiť nemala, pretože to čo som zistila ma šokovalo najviac na svete. Práve keď som to dočítala vletel do izby môj brat. Neveriacky som naňho hľadela a krútila hlavou.

„Prečo si to urobil?!“ skríkla som doňho.

„Na čo narážaš?“ nechápavo po mne pozrel.

Vstala som z postele, vzala do ruky notebook a ukázala mu jeho konverzáciu s Dulce. „Na toto!“ skríkla som.

„Ty mi odkedy čítaš moje osobné správy, ha?! Kto ti to vôbec dovolil?!“ kričal po mne ako zmyslov zbavený. Vytrhol mi notebook z rúk a položil ho späť na posteľ.

„Láskavo na mňa nezvyšuj hlas, je ti to jasné?!“ zoziapla som po ňom a výhražne zdvihla prst. „A povedz mi, prečo si jej to napísal, ha?“ spýtavo som sa na neho pozrela čakajúc odpoveď.

„Lebo je to tak. Čo ťa je do toho?! Kašli na to, nie je to tvoja vec,“ odvrkol mi a sadol si na posteľ.

„Veľmi sa mýliš, drahý braček. Je ma do toho dosť, pretože za prvé – Dulce je moja veľmi dobrá, mohla by som povedať najlepšia kamarátka a za druhé – ja veľmi dobre viem, že nie je pravda, že s ňou nič nechceš mať. A myslím si, že to vieš aj ty, len si to nechceš priznať, pretože sa toho bojíš. Mne stačí vidieť len to ako sa na ňu dívaš a ako ti žiaria oči keď čo i len niekto spomenie jej meno. Chris, preber sa, prosím ťa a konaj skôr, než ju stratíš,“ vysvetľovala som mu, avšak on si stále trval na svojom.

„Pozri Annie, je mi jedno, čo si myslíš. Proste s ňou nič nechcem mať a bodka,“ odvrkol mi.

„Fajn,“ vzdychla som si, „ale keď si nájde niekoho iného, tak za mnou nechoď, lebo ja ti nepomôžem,“ pokrútila som hlavou a odišla z izby. Musím zavolať Dulce. Určite sa teraz cíti príšerne.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz