IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Amar En Secreto“ – [22.kapitola]

BY

 

0 COMMENT

 

„Amar En Secreto“

„Čo sa deje?“ starostlivo sa ma opýtal.

„Nič,“ pokrútila som hlavou.

„Tak poďme,“ začal ma opäť ťahať ku autu, tento krát sme tam už však došli bez zastávky. Šofér nám otvoril dvere a nastúpili sme si. Po chvíli sa k nám pridali aj Poncho s Annie. Svoje okuliare som si zasunula do vlasov a v hlave si stále premietala čo mi povedal ten novinár. Slečna Saviñón, dozvedeli sme sa, že váš otec má rakovinu. Mohli by ste nám bližšie popísať jeho momentálny zdravotný stav? Prežije alebo zomrie?… Prežije alebo zomrie?… Prežije alebo zomrie?…  Preboha! Veď to je až príliš osobné! Ako sa ma na to len mohol spýtať? Mám sto chutí vrátiť sa tam a jednu mu vylepiť. Alebo rovno dve. Aj tri! V tom mi začal pípať mobil. Odomkla som obrazovku a pozrela na najnovšie správy, ktoré pribudli na internete.

Dulce María Espinosa Saviñón sa odmietla akokoľvek vyjadriť k svojmu zdravotnému stavu!

Dulce María Espinosa Saviñón – chcela naozaj spáchať samovraždu?

Dulce María Espinosa Saviñón… čo sa s ňou v poslednom čase deje?

Otvorila som jeden z tých článkov a začala čítať.

Dulce María Espinosa Saviñón bola po niekoľkodňovej hospitalizácii v nemocnici dnes videná ako ju opúšťa spolu s nejakým pekným mladíkom, ktorý je podľa najnovších informácií jej priateľ. Nikto si nevie vysvetliť, prečo tam bola, no každý má iné zdroje a každý zdroj rozpráva o niečom inom. Snažila sa spáchať samovraždu? Predrogovala sa? Alebo je snáď tehotná? A čo ak chcela utajiť pred všetkými svoje tehotenstvo a bola na potrate?

Viac som si už nestihla prečítať, pretože Chris mi telefón vytrhol z ruky. „Toto ti zakazujem. Nebudeš čítať tie sprostosti, čo si novinári vymýšľajú len kvôli tomu, aby si zarobili peniaze a šírili falošné klebety. My, ktorí ťa dobre poznáme, vieme pravdu a nech si ostatní myslia čo chcú. Nebudeš sa tým zaoberať, sľúb mi to, áno?“

Prikývla som. „Sľubujem.“

„Strašne mi to tu chýbalo. V tej nemocnici som to už nemohla vystáť,“ začala som sa rozplývať, keď sme spolu s Chrisom vošli do nášho apartmánu.

„Takže si to tam nemohla vystáť, čo? To znamená, že si nemohla vystáť aj mňa,“ zatváril sa urazene.

„Ale samozrejme, že nie. Ty, Annie a Poncho ste boli to jediné, čo ma tam držalo nad vodou,“ zasmiala som sa.

„Tak to dúfam,“ zasmial sa spolu so mnou.

„Poďme pozrieť čo dávajú v telke, čo ty na to?“ navrhla som.

„Dobre, poďme,“ pritakal. Pomalým krokom sme sa obaja vybrali do obývačky, kde sme sa vedľa seba posadili na sedačku. Chris vzal do ruky ovládač a zapol telku. Stále prepínal kanály, až prepol na správy.

„Nechaj to!“ vytrhla som mu ovládač z ruky a položila ho na stôl, no ešte predtým som trocha pridala na hlasitosti.

A máme tu nové správy o Dulce Maríi Espinose Saviñón priamo z centra diania…

„Toto ti nedovolím pozerať,“ zavelil Chris a nahol sa pre ovládač, no ja som bola rýchlejšia a uchmatla si ho. „Sľúbila si mi predsa, že sa tým nebudeš zaoberať!“ neveriacky rozhodil rukami.

„Prosím, ja musím… Musím zistiť, či nezverejnili…“ viac som nepovedala, pretože som započula z televízie niečo, vďaka čomu som úplne stratil reč. Otočila som svoju tvár smerom k obrazovke a z očí mi vyhŕkli slzy.

„Slečna Saviñón, dozvedeli sme sa, že váš otec má rakovinu. Mohli by ste nám bližšie popísať jeho momentálny zdravotný stav? Prežije alebo zomrie?…“

Ako iste vidíte, Dulce María Espinosa Saviñón bola v značnom šoku, keď jej jeden z našich novinárov predhodil túto zničujúcu správu. Musel ju odtiaľ odtiahnuť až nejaký pekný mladík, ktorý je podľa našich najnovších informácií jej priateľ.

„Pre kanál CNN, priamo z éteru, Hugo Chávez,“ otočil sa chlap, ktorý ma vtedy tak strašne vytočil a zároveň šokoval, smerom ku kamere.

Tu na fotografiách môžete vidieť otca Dulce María Espinosa Saviñón, ako vychádza zo súkromnej kliniky v Miami, ktorú preňho zrejme jeho milovaná dcérenka vybavila. Zrejme nechcela, aby niekto vedel, že je chorý, no tu, vo svete šoubiznisu, sa nikdy nič neutají, to by si už mohla konečne zapísať za uši. Je tak naivná. No vráťme sa k jej otcovi. Podľa našich zdrojov vieme, že trpí rakovinou pľúc a jeho stav je veľmi vážny. Ako môžete usúdiť na fotkách, že jej otec nevyzerá vôbec najlepšie a…

Viac som už nepočula ani nevidela, pretože mi Chris vzal, ani neviem kedy, ovládač, a vypol telku.

„Dul, je to pravda? To, čo tam povedali o tvojom otcovi?“ opýtal sa ma Chris so súcitným výrazom. Len som prikývla a z očí mi stále tieklo čoraz viac sĺz. „Ako dlho to už vieš?“

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich