IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Amar En Secreto“ – [30.kapitola]

BY

 

0 COMMENT

 

„Amar En Secreto“

„Ja… vysvetlím ti to. Hneď ti to vysvetlím,“ sľúbila som mu a vydala sa smerom na pódium. Vstala som si pred mikrofón, hudba stíchla. Začala som rozprávať. „Niekedy… niekedy je ťažké priznať si svoju chybu a… a preniesť sa cez veci, ktoré sa každodenne dejú po celom svete, ale… chcem sa vám všetkým ospravedlniť za to, ako som sa k vám správala… a som vám naozaj vďačná, že ste to so mnou vydržali… viem, že to nebolo ľahké… so mnou to nikdy nikto nemal ľahké, ale… naozaj vám za všetko ďakujem… musela som vám to povedať…“ odmlčala som sa. Nevedela som, ako mám ďalej pokračovať. Do očí sa mi začali tlačiť slzy.

„Spievaj! Spievaj! Spievaj!“ začali kričať všetci prítomný. Očividne ma spoznali. No super. Ešte toto mi chýbalo. Zrakom som prebehla k Annie a Chrisovi. Chris tam len tak nečinne stál, jeho výraz bol úplne nečitateľný. Zato Annie… Annie len kývala hlavou na znak súhlasu.

Podišiel ku mne jeden z gitaristov, ktorí sa starali o živú hudbu a tiež spev. „Tak čo si zaspievame, Dulce?“ zaškeril sa a nadvihol obočie.

„Poznáte pieseň Lightweight od Demi Lovato?“

„Samozrejme, ide sa na to,“ žmurkol na mňa, vytratil sa a po chvíli začala celá skupina hrať, no a ja… ja som začala spievať.

The slightest words you said,
have all gone to my head
I hear angels sing, in your voice
When you pull me close,
feelings I’ve never known
They mean everything,
and leave me no choice

Light on my heart,
light on my feet,
light in your eyes,
I can’t even speak
Do you even know,
how you make me weak

I’m a lightweight better be careful what you say
with every word I’m blown away
You’re in control of my heart

I’m a lightweight easy to fall easy to break
with every move my whole world shakes
Keep me from falling apart

Make a promise please
you’ll always be in reach
Just incase I need
you there when I call (here when I call)
This is all so new
Seems too good to be true
Could this really be
a safe place to fall

Light on my heart,
light on my feet,
light in your eyes,
I can’t even speak
Do you even know,
how you make me weak
oh ohhh

I’m a lightweight better be careful what you say
with every word I’m blown away
You’re in control of my heart

I’m a lightweight easy to fall easy to break
with every move my whole world shakes
Keep me from falling apart

Keep me from falling down
Drowned in your love
It’s almost all too much
Handle with care
Say you’ll be there

I’m a lightweight better be careful what you say
with every word I’m blown away
You’re in control of my heart

I’m a lightweight easy to fall easy to break
with every move my whole world shakes
Keep me from falling apart

Keep me from falling apart

Keep me from falling apart

Oh ohhh
falling apart

Keď som dospievala, všetci tlieskali a pískali a jačali… Bol to neskutočný pocit opäť stáť na pódiu a spievať! Pohľadom som začala hľadať Chrisa spolu s Annie, no ani jeden z nich tam nebol. Kam odišli? Nahneval sa Chris na mňa? Zrazu, ani neviem odkiaľ, sa zjavila na pódiu Annie a pred všetkými ma objala.

„Som naozaj rada, že si späť,“ zašepkala mi do ucha. Po chvíli som sa však odtiahla a začala ju ťahať preč z pódia.

„Annie, kde je Chris?“ opýtala som sa jej, keď sme zišli z pohľadu všetkých ľudí.

„Ja neviem… niekam sa vyparil,“ mykla plecami na znak nevedomosti.

„Ako to? Akože sa vyparil? Ja s ním musím hovoriť! Chápeš, Annie? Musím…“ vysvetľovala som svojej kamarátke a popri tom sa obzerala na všetky možné strany.

„Dul,“ chytila ma za ruky, „v prvom rade sa, prosím ťa, upokoj, áno?“

„Ale to sa nedá! Ja… ja sa mu musím ospravedlniť… a aj poďakovať. A chcem sa poďakovať aj tebe. Keby ste mi nepovedali to všetko, asi by som stále bola zavretá doma a nezaujímala sa o to, čo sa deje tam vonku.“

„Áno, ja viem. Poď, zájdeme za Ponchom, možno bude vedieť, kde je Chris,“ navrhla mi a ja som samozrejme hneď prikývla a vydala sa s ňou za Chrisom. Predierali sme sa cez obrovský dav ľudí. Veľa z nich sa chcelo so mnou vyfotiť a taktiež chceli autogram s venovaním, no ja som na to momentálne nemala ani chuť ani čas. Musela som nájsť Chrisa. To bolo to jediné, na čom mi v tejto chvíli záležalo.

„Dul, ja som ťa nešiel spoznať! Ukáž sa mi,“ chytil ma za ruku Anniin priateľ, otočil ma a potom hvízdol. „No páni, vyzeráš naozaj skvele!“ skonštatoval napokon.

„Ďakujem, ale teraz nie je čas na rozhovor. Porozprávame sa neskôr. Potrebujem len vedieť, či si nevidel Chrisa.“

„Ale áno, pred chvíľou vyšiel von. Prečo?“

„Vďaka,“ poďakovala som mu, ignorujúc otázku, ktorú mi položil, a rýchlym krokom sa vydala ku dverám. Vyšla som von a začala sa obzerať okolo seba, no po Chrisovi ani stopy. Čo to má byť? Kam odišiel? Dúfam len, že sa mu nič nestalo, lebo ak áno, nikdy si to neodpustím. Vzdychla som si a vydala sa stredne rýchlym krokom po vydláždenom chodníku a po ceste som stále pohľadom pátrala po Chrisovi, avšak nikde som ho nevidela. Pokračovala som v ceste, až sa okolo mňa začali objavovať stromy a kvety, ktoré boli všade naokolo a keď som zašla ešte ďalej, dostala som sa do akéhosi bludiska orámovaného živým plotom. Chvíľku som váhala, no napokon som vošla dnu. Ten plot bol taký vysoký, až som sa bála, aby som niekde nezablúdila, no zvolila som si tú najjednoduchšiu cestu, a to ísť stále rovno. Po niekoľkých minútach som sa dostala do akéhosi miniparku. Boli tam kvety, vydláždený kruh, okolo ktorého boli poukladané lavičky a v strede sa nachádzala fontána. Keď som sa však pozrela bližšie na črty osoby, ktorú som tam zbadala, zistila som, že je to ten, koho hľadám. „Chris…“ začala som, no hlas sa mi kdesi v hrdle zasekol a nebola som schopná pokračovať. V okamihu sa ku mne otočil a ja som tam len tak nemo stála s obrovskou hrčou vo svojom hrdle, ktorá mi nedovolila prehovoriť.

Napokon však zachránil celú situáciu Chris, ktorý prehovoril ako prvý. „Čo tu chceš? Na čo si sem prišla? Pokaziť mi oslavu?“ pohŕdavo odfrkol.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz