IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Amar En Secreto“ – [6.kapitola]

BY

 

0 COMMENT

 

„Amar En Secreto“

amar6


Christopher


Annie prihlásila Dulce do X Factora a odvtedy ho pravidelne pozerám so svojou rodinou na webe. Je to totiž jediný spôsob ako ju môžem vidieť, pretože keď jej napíšem, buď mi neodpíše, alebo ak mi odpíše, povie, že nemá čas alebo je akurát na odchode a keď si s ňou chcem zavolať cez skype, hneď má milión vecí na práci. Tak aspoň takto ju môžem vídavať. Ale táto posledná pesnička, ktorú spievala, ma úplne dostala. Bola tam neskutočne nádherná a pripomínala mi nás dvoch. Ale na konci sa moja krásna princezná rozplakala. Neviem prečo, no rozplakala sa. Ale odspievala to naozaj úžasne. Už som sa nemohol ďalej snažiť zatajiť sám pred sebou to, čo som k nej cítil, pretože to bolo silnejšie ako ja sám. No nemôžeme byť spolu. Ona je teraz svetoznáma celebrita, zatiaľ čo ja som len obyčajný chalan, ktorý ju odkopol a vykašľal sa na ňu. Mám pocit akoby sa mi zrútil celý svet, no ako mi povedala Annie – sám si za to môžem. Nemal som jej vtedy písať klamstvá a mal som jej povedať pravdu. Teraz som ju stratil navždy. Neskutočne ma to bolí a ubíja, no môžem si za to naozaj len ja sám. Nikto iný na tom nemá žiadny podiel viny, len ja.


Dulce


Nemohla som si pomôcť. V poslednej dobe bolo toho na mňa strašne moc a teraz to na mňa úplne všetko doľahlo. Nemohla som už viac v sebe udržať slzy. Po naozaj dlhom čase som ich vypustila von, no vo veľmi nevhodnej dobe. Je to totiž live vysielanie a vysiela sa po celom svete! Som už ja len sprostá.


O TÝŽDEŇ


„Áno, už mám všetko zariadené, len dúfam, že ju to poteší. Tak sa zatiaľ držte, čoskoro sa vidíme, a nezabudnite – je to prekvapenie!“ povedala som mame Annie a následne zložila.

Pripravila som pre ňu také menšie prekvapenie. Spojila som sa s jej mamou a dohodla som sa s ňou, že ju prekvapím na plese. Dúfam len, že to vezme dobre a nenahnevá sa na mňa, no hlavne dúfam, že si za mňa nenašla nejakú náhradu. To by ma naozaj veľmi bolelo. Ale nejdem si predsa nahovárať niečo, čo nie je. Spokojne som sa usadila do lietadla a bola pripravená na odlet.

Let bol trochu únavný, no zvládla som ho a na letisku ma už čakal šofér z predajnej spoločnosti spolu s mojím autom, ktoré som si včera kúpila. Pomohol mi s mojimi kuframi, poukladal ich do auta, odovzdal mi kľúče a odišiel. Ja som spokojne nasadla a vydala sa na cestu.

Netrvalo dlho a dostala som sa domov. Bola som maximálne vyčerpaná. Predsa len ten let nebol najkratší a ešte som aj cestou domov šoférovala… Už som naozaj nevládala. Najprv som šla domov za svojou rodinou. Zvítali sme sa, chvíľu sme sa porozprávali, no potom som sa s nimi musela rozlúčiť, pretože som sa chcela aspoň chvíľku poriadne vyspať. Rozlúčili sme sa a vybrala som sa do svojho úplne nového domu, ktorý som si pred pár dňami kúpila a rozhodla sa, že sa sem nasťahujem. Áno, vraciam sa späť domov, do Miami. Viem, mohla by som bývať s rodičmi a súrodencami ale, popravde, chcem konečne bývať sama. Netrvalo dlho a bola som vo svojom dome. Ponosila som si dnu všetky svoje kufre, konečne si ľahla do postele a úplne unavená zaspala.


Anahí


Ráno som sa zobudila na zvonenie zvončeka. Evidentne sa nikomu neráčilo ísť otvoriť, pretože zvonenie neprestávalo. Vzdychla som si, vstala z postele a neochotne šla otvoriť.

„Dobrý deň,“ usmial sa na mňa nejaký chlap, mohol mať okolo tridsaťpäť rokov, „vy ste slečna Anahí Uckermannová?“ zdvorilo sa spýtal. Prikývla som. Vzápätí mi podal hárok papiera položený na tvrdom zakladači a pero. „Podpíšte sa tam dole, prosím,“ povedal a následne mi ukázal políčko, na ktoré som sa hneď podpísala. Podala som mu naspäť zakladač spolu s perom a podpísaným papierom. „Ďakujem,“ usmial sa na mňa. „Počkajte chvíľu, prosím,“ povedal o čosi neskôr a niekam zmizol. Vyšla som von a videla, ako vyberá z auta nejaký balík. Potom s ním pricupital ku mne. „To je pre vás. Kam vám to môžem položiť?“ spýtavo sa na mňa zahľadel.

„Poďte za mnou,“ odvetila som mu a zaviedla ho do obývačky, kde som mu povedala, aby ho položil na sedačku. „A od koho to vlastne je?“ spýtavo som sa naňho zahľadela.

„Dozviete sa,“ žmurkol na mňa a vytratil sa. Rýchlo som sa pustila do rozbaľovania škatule. Na vrchu som našla obálku.

Otvorila som ju a začala čítať list, ktorý bol v jej vnútri.

Annie, je mi naozaj ľúto, že v tejto chvíli nemôžem byť s tebou. Žiaľ, povinnosti mi to nedovoľujú. No chcela by som sa ti za všetko, čo si pre mňa urobila, nesmierne poďakovať. Hlavne za to, že si ma prihlásila do X Factora. Bez teba by sa toto všetko, čo momentálne prežívam, nedialo. Tiež by so ti chcela poďakovať za to, že si vždy stála pri mne a podporovala ma, aj keď nie vždy som sa rozhodla správne. Tiež sa ti chcem poďakovať za to, že si voči mne strašne dobrá a  za to, že si moja kamarátka. Zbožňujem ťa.

Pusu, Dulce :-)

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz