IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Amar En Secreto“ – [8.kapitola]

Prikývla som. „Áno, Seychely. Je tam nádherne a zariadila som to presne tak, ako si chcela. Pôjdeme my dve, tvoj chalan a pôjde aj Chris. Presne tak ako si ma prosila. Letenky som už objednala, treba už len potvrdiť rezerváciu hotela a umiestnenie na izbách. Mohla by si im tam zavolať a dohodnúť to?“ prosebne som sa na ňu zahľadela. Popravde – nechcelo sa mi to všetko zariaďovať, už som toho mala dosť.

„Jasné, bez problémov,“ usmiala sa na mňa.


Anahí


Keď ma Dulce požiadala, aby som potvrdila rezerváciu v hoteli a umiestnenie na izbách, hneď som súhlasila. V hlave sa mi totiž vytvoril dokonalý plán, ktorý možno konečne zblíži ju a môjho brata. Z nášho rozhovoru nás prerušilo klopanie na dvere.

„Ďalej,“ zakričala som.

Otvorili sa dvere a dnu vošiel Chris. „Annie, máš návštevu,“ oznámil mi.

„Ale koho? Ja nikoho nečakám,“ nechápavo som naňho hľadela.

„Ja neviem, nepoznám tých ľudí. Je tam nejaký chlap so ženami a tvrdí, že prišiel za tebou,“ nevedomky mykol plecami.

Naštvane som sa pozrela na monitor. „To si bola ty, však?!“ skríkla som po nej.

„Ale prečo chceš zase zo všetkého obviňovať mňa? Ja som nič nespravila,“ neveriacky krútila hlavou. „Choď radšej zistiť, kto ťa to prišiel pozrieť,“ žmurkla na mňa.
„Fajn,“ odvrkla som, „ale ak zistím, že v tom máš prsty, tak si ma neželaj,“ pohrozila som jej. „Chris,“ otočila som sa ku svojmu bratovi, „poď ju sem na chvíľku zabaviť, aby mi náhodou neušla,“ pri posledných slovách som sa otočila späť k monitoru s výstražným výrazom v tvári. Dulce mávala rukami a hlavou na znak nesúhlasu, no ja som sa len šibalsky usmiala, poslala jej vzdušnú pusu a vstala zo stoličky.

„Si si istá, že je to dobrý nápad?“ neveriacky sa ma spýtal.

Prikývla som. „Bež, veď predsa budete spolu aj na dovolenke,“ usmiala som sa naňho a odišla sa pozrieť, kto vlastne prišiel. Dúfam len, že v tom nemá zase prsty Dulce lebo ak áno, tak ju asi prerazím! Pomalým krokom som zišla po schodoch dole do chodby a prišla ku dverám, kde som videla tých ľudí, o ktorých mi Chris rozprával.
„Dobrý deň,“ pozdravil sa mi ten chlap, „slečna Saviñónová nás poslala, aby sme vás pripravili na váš maturitný ples,“ usmial sa na mňa.


Christopher


Počkal som, kým Annie odíde, vzdychol si a odhodlane sa vybral k notebooku, ktorý bol položený na stole. Sadol som si na stoličku a pozrel sa na monitor. Uvidel som ju tam. Dulce. Bola nádherná!

„Ahoj,“ usmiala sa na mňa.

„Ahoj,“ odvetil som jej a pousmial sa, neschopný čokoľvek povedať. Rozmýšľal som, o čom by sme sa asi tak mohli rozprávať, čo by som jej mohol povedať. A potom ma to napadlo! „Naozaj nemáš prsty v tom, čo sa momentálne dole deje? S príchodom tých ľudí a tak?“ neveriacky som sa jej spýtal a nadvihol obočie. Ona sa len tajomne usmiala, pootvorila ústa, že chce odpovedať, no v tom vtrhla do izby Annie.

„Ja som vedela, že v tom máš prsty, Saviñónová!“ začala kričať po osobe v monitore.

Doteraz som sa pozeral na Annie, teraz som však svoj pohľad venoval Dulce. Usmievala sa.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz