IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí a Dulce si spomenuli na deň fanúšikov

Armáda ľudí, ktorá stojí za každým spevákom je vo väčšine prípadov jeho hlavným motorom. Tvorí, spieva a žije celým srdcom pre nich. Veď ak by nebolo pre koho tvoriť, nemohol by si plniť svoje povolanie a s tým spojené aj sny.

Deň fanúšikov oslavovali ako každý rok (18.03.) aj dve členky skupiny RBD, Anahí a Dulce. Svojim fanúšikom zanechali na Twitteri odkazy, z ktorých mali Dulcetes a Anymaniacos obrovskú radosť.


Anahí


„Takže dnes bol môj deň, pretože som fanúšikom číslo 1 pre #AM #AF (Anymaniacos, Anyfans) 😍🙌🏻 trochu neskoro, ale objavila som sa haha 😂“


Dulce


V podaní Dulce nezostali ani slovenskí fanúšikovia bez povšimnutia, pretože Dulce na sociálnych sieťach Twitter, Instagram a Facebook zdieľala fotografiu aj so slovenskou vlajkou:

„Moji drahí bojovníci! Šťastný deň! Pretože ste viac ako fanúšikovia, ste armádou tak ako to hovorím vždy .. vďaka za všetkú vašu podporu, za počúvanie mojich šialenstiev a že mi otvárate priestor do svojho života a vašich sŕdc 🙌🏼❤ Boh vás žehnaj a nech pokoj a radosť naplní váš život a vaše ❤ ďakujem že ste tou najlepšou armádou!! milujem vás ❤🙌🏼🎶🏹‬“

‪Mis queridos Guerreros! Feliz día!Porque más que fans son un ejército como siempre les digo…gracias por todo su apoyo…

Zveřejnil(a) Dulce Maria dne 18. březen 2017

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz