IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí cvičí jógu aj počas tehotenstva

nahlad-2016

Anahí sa o svojom tehotenstve verejne vyjadruje nie len v časopisoch ale aj na sociálnych sieťach, čim teší svojich fanúšikov. V nedávnom článku sme vás informovali o tom, že Anahí aj počas tehotenstvá cvičí a zdravo sa stravuje. (Viac na: Anahí vo forme aj počas tehotenstva.)

Dnes v noci na sociálnej sieti „Instagram,“ zdieľala fotografiu opäť svojho tehotenského bruška, tentoraz však z neobvyklej polohy, pretože mexická diva sa postavila nahlavu. Anahí počas tehotenstva cvičí jógu, o ktorej hovorí, že je bezpečná pre ňu aj pre jej dieťa. Má pravdu, pretože cvičenie jógy má neskôr priaznivý vplyv na pôrod:

„😂😂😂😂 Ok !!!! Je to tu opäť!!! A lepšie ! Šťastne rastieme ! 💖🙌🏻 Robím jógu už niekoľko rokov! Je to dobré a bezpečné pre vás aj vaše dieťa, ak ste zvyknutí ju robiť. 🙏🏻😘😘💕💕 ĎAKUJEM za zaslanie mnohej lásky.“

 

😂😂😂😂 Ok !!!! Ahí está otra vez!!! Y mejor ! Crecemos felices ! 💖🙌🏻 Hago yoga hace años! Y es completamente bueno y seguro para ti y para el bebé si estás acostumbrada a hacerlo. 🙏🏻😘😘💕💕 GRACIAS por mandarnos tanto cariño.

Fotka uverejnená používateľom Anahi (@anahi),

 

Komentáre

1 Komentár na "Anahí cvičí jógu aj počas tehotenstva"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Katka
Host

Jéj

wpDiscuz