IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí dostáva materské rady

BY

 

0 COMMENT

 

Anahi, Najnovšie príspevky, Novinky

Anahí má so svojou sestrou Marichelo skutočne dobrý vzťah, čo môžeme vidieť z mnohých prejavov sesterskej lásky, ktoré si preukazujú prostredníctvom sociálnych sietí. Často ich vidíme na spoločných fotografiách, zdieľajú si fotky a trávia spolu čo najviac času.

Už niekoľko rokov máme možnosť pozorovať aj lásku Anahí k jej synovcom a neteri. Iný nie je ani vzťah Marichelo k malému Manuelitovi, novorodenému synčekovi jej sestry. Nedávno pre jeden mexický časopis prezradila, že sa z neho rozplýva.

„Je to môj panáčik, rozplývam sa z neho. Je to dar od Boha, obrovské požehnanie. Je nádherný.“

Marichelo nemohla poprieť, že prvorodený synček jej sestry sa veľmi fyzicky podobá na svoj otca, Manuela Velasca a taktiež prezradila, že Anahí si užíva každý moment tejto novej etapy, ale popiera to, že by sa Anahí kvôli tomu vzdala vystupovania.

„Ako každá matka, si uvedomuje, že musí mať nejaký čas, kedy ju bábätko potrebuje, ale nič viac.“

Marichelo, ktorá už sama vychovala tri deti, priznala, že dáva novopečenej mamičke rady a vždy, keď je to možné, chodí navštevovať svojho synovca.

„Samozrejme, že jej radím, vždy, keď sa dá ich navštevujem a strávim tam celý deň. Nedokážem ho položiť. Umieram láskou. Sme veľmi spokojní.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz