IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí má svojho dvojníka

Od chvíle, čo sa v Mexiku začal vysielať seriál „Rebeli“, sa všetci chceli podobať aspoň na jedného z členov fenomenálnej skupiny. Keďže Anahí v spomínanom seriáli stvárnila princezničku Miu Colucci, prirodzene, väčšina dievčat sa snažila vyzerať ako ona. Avšak, ani po rozpade skupiny tomu nebolo inak. Čoraz viac sa začali sociálnymi sieťami šíriť fotografie mladých dievčat, ktoré napodobňovali Anahí takmer vo všetkom.

Aj keď to počas profesionálnej pauzy v kariére Anahí trošičku utíchlo, táto ich túžba čo najviac sa podobať speváčke sa u nich znovu prebudila minulý rok, kedy sa slávna rebelka vrátila k hudbe.

Odvtedy sa objavilo už niekoľko desiatok dievčat, ktoré médiá označili za najlepšie dvojníčky Anahí.

Všetko sa to ale zmenilo tento rok, kedy sa na „scéne“ objavil i 21-ročný mladík Túlio Di Armanni, ktorý miluje Anahí natoľko, že každodenne si na seba dáva make-up, aby vyzeral ako ona. Neboli to však len fanúšikovia, ktorí si jeho „podobu“ všimli. Aj samotná speváčka sa už prostredníctvom sociálnych sietí vyjadrila a poďakovala.

„To je maximum!!!! #Repost @joseramonherdez s @repostapp ・・・Neuveriteľná práca, ktorú si odviedol @diarmanni máš obrovský talent, vždy dbáš na detaily s množstvom štýlu, BLAHOŽELÁM!!!! aká hrdá musí byť Anahí @anahi mnoho bozkov z Mexika! nikdy neprestaň robiť to, čo sa ti páči; si umelec.“

Dokonca, podobne ako jedna Brazílčanka, aj on už usporadúva vystúpenia, na ktorých predstavuje piesne Anahí.

Videoklip Amnesia

Amnesia

Boom Cha

Fui La Niña

Solo Quédate en Silencio

Santa No Soy

Un Poco De Tu Amor

Salvame

 

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz