IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí na vystúpení skupiny Matute

nahlad-2016

Včera (17.11.) sme vás informovali o tom, že skupina Matute, v ktorej účinkuje aj švagor Anahí vydala nový album plný duetov. Nachádza sa na ňom aj skladbaBailando Sin Salir De Casa,“ ktorú naspievali spolu s Anahí. Táto pieseň by sa mala v najbližších hodinách objaviť aj na digitálnych platformách.

Keďže včera sa konal veľký koncert skupiny v Mexiku, kvôli ich 10.výročiu, nesmela na ňom chýbať ani tehotná mamička Anahí. Mnohí fanúšikovia si želali aby so skupinou vstúpila na pódiu no nestalo sa. Anahí sa posadila do hľadiska a celú šou si vychutnala len ako divák. O svojej účastni na koncerte informovala aj na sociálnej sieti „Instagram“:

„Matute sú na scéne !!!!! @matutemx 🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻“

 

Matute está en la casa !!!!! @matutemx 🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻

Fotka uverejnená používateľom Anahi (@anahi),

 

Zaujímavosťou je, že na koncerte skupina zaspievala pieseň, ktorú má Anahí na svojom albume. Originálna verzia piesne „La Puerta De Alcala“ je od španielského dua Ana Belén a Víctor Manuel , na albume speváčky ju s ňou zaspieval David Bustamante, a v skupine Matute bola v podaní seváčky Tany. Pozrite sa na úplné novú verziu tejto piesne, ktorú z nej skupina „Matute“ spravila:

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz