IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí počas najšťastnejších chvíľ prežíva smútok

nahlad-20161

V polovici tohto roka sa Anahí dozvedela najšťastnejšiu správu vo svojom živote a tou bolo jej tehotenstvo. S fanúšikmi sa o túto radostnú správu rozhodla podeliť až začiatkom septembra to v prekrásnom rozhovore pre časopis „Caras“ .

 

Počas prvých mesiacov jej bola veľkou oporou sestra, Marichello Puenta, s ktorou má nádherný vzťah. Avšak aj keď Anahí prežíva najkrajšie obdobie svojho života, v jej rodine nastala situácia, ktorá ju veľmi zarmútila. Jedná sa práve o jej sestru, ktorá približne pred 2 mesiacmi rozhodla podstúpiť kozmetické ošetrenie, ktorým chcela omladiť svoj vzhľad. Jedná sa o zákrok, ktorým dochádza k omladzovaniu pomocou vlastnej krvi.

 

Nanešťastie, niektoré spôsoby omladzovania neboli dobre vykonané a Marichello  trpí silnou infekciou, o čom informoval jej manžel, Jorge D‘ Alessio:

„Po dvoch dňoch od zákroku ju začali páliť oči… Dosť sa to skomplikovalo. Hneď sme šli do nemocnice, kde Marichello ostala štyri dni. Zlepšilo sa to. No o dva dni sa to opäť zhoršilo a šla do inej nemocnice. Infekcia je na veľmi vysokej úrovni.“

Táto správa mala byť zároveň varovaním, aby sa ľudia chránili pred centrom, v ktorom bola korekcia vykonaná:

„Moja manželka, po dvoch mesiacoch stále bojuje s infekciou, ktorá bola spôsobená v @HeddingMedical aplikovaním vlastných buniek.“

cats

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz