IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí prezradila tajomstvo zo stretnutia s pápežom

nahlad-2016

Anahí mala tento rok úžasnú šancu stretnúť sa s pápežom Františkom. Ten totiž navštívil Chiapas presne v pondelok (15.02.2016). V rámci svojej pastoračnej návštevy Mexika zavítal aj do mesta, kde ho privítal guvernér Manuel Velasco v spoločnosti svojej manželky Anahí.

O niekoľko dní po stretnutí (18.02.) zdieľala Anahí na svojomInstagrame“ fotografiu, ku ktorej napísala tajomný odkaz, ktorý niektorým fanúšikom speváčky do dnešného dňa vŕtal hlavou:

„Všetkým nám bude velmi chýbať !!!! Ďakujem za všetko! 🙏🏻❤️ jedného dňa Vám poviem, čo mi v tejto chvíli povedal 💕😍 #PriateľFrancisco navždy!!“

 

Todos lo vamos a extrañar mucho !!!! Gracias por tanto ! 🙏❤️ Algún día les contaré que me dijo en ese momento 💕 😍 #AmigoFrancisco Hasta siempre !!

Fotka uverejnená používateľom Anahi (@anahi),

 

Dnes (18.11.) sa jedna z jej fanúšikov Anahí opýtala, čo jej vtedy pápež František povedal, a dočkala sa odpovede, ktorá vyčarí úsmev na perách aj vám:

„@Anahi povedz nám, čo ti v tomto momente povedal pápež František? 🙏🏻🙏🏻😍😍,“ opýtala sa fanúšička.

„Aby som sa modlila za príchod môjho dieťatka. 😍 Že Boh ma perfektné načasovanie. 🙏🏻💕,“ odpovedala Anahí.

cats

Anahí, ako veľmi hlboko veriaca osoba, si svojho budúceho synčeka Manuelita skutočne vymodlila. Ako samotná diva hovorí, je to pre ňu „Dar od Boha.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz