IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí svoje tetovanie neodstránila úplne

Ešte minulý rok sme vás informovali o tom, že Anahí si dala odstrániť svoje tetovania, ktoré zdobili jej telo. 

44f676419a_75888972_o2Speváčka a ex-členka RBD si dala odstrániť svoje tetovanie Breathe*, ktoré mala od roku 2007 na svojej ľavej ruke a to na počesť svojej starej mamy. Aj napriek tomu, že sa vyjadrila, že si tetovanie nedá nikdy odstrániť, zo zdravotných dôvodov tak urobila. Speváčka si tetovanie dala odstrániť medzi aprílom a augustom 2012. Posledný krát sme ho zahliadli na prezentácií značky Aviesta (25.04.2012), neskôr na svojej narodeninovej oslave (13.05.2012) v Las Vegas a keď sa speváčka objavila na Twitcame spoločnosti Aviesta (20.08.2012), tetovanie už na ruke nebolo.

Jej druhým tetovaním bola postava Petra Pána. Tetovanie mala na bruchu, no z jej tela zmizlo ešte pred natáčaním videoklipu s Christianom Chávezom v roku 2011. Je teda pravdepodobné, že Anahí si dala tetovanie na bruchu odstrániť ešte predtým, než tetovanie na ruke.

Fanúšikovia Anahí si však doteraz mysleli, že toto tetovanie si dala odstrániť celé. Opak je však pravdou.

Nedávno diva publikovala svoje fotografie s tehotným bruškom na sociálnu sieťInstagram.“ Okrem jednej fotografie zverejnil jej fotograf Uriel Santana aj druhú zo série fotografií, kde je jasne vidieť, že časť tetovania po Petrovi Pánovi jej na tele predsa len ostalo. Hviezdička, ktorá je jej obľúbeným symbolom a bola súčasťou tetovania je na jej tele stále.

Komentáre

1 Komentár na "Anahí svoje tetovanie neodstránila úplne"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Kika
Host

Mne sa zdá, že tetovanie Petra Pana nemá už ani na koncerte v apríli 2008 s RBD live in Brasilia☺ Možno sa mýlim 😊😘

wpDiscuz