IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anahí vo forme aj počas tehotenstva

nahlad-2016

Mexická diva Anahí čaká už niekoľko mesiacov spolu s manželom Manuelom Velascom na nový prírastok do rodiny. Bude to synček a jeho meno bude Manuel.

Herečka a speváčka, ktorá sa preslávila účinkovaním v seriály „Rebeli,“ posledné dni pridáva na sociálnu sieť „Instagram,“ mnohé fotografie svojho tehotenského bruška, ktoré vyrážajú dych. Speváčka sa totiž aj počas tehotenstvá udržiava vo forme.

Správne cviky počas tehotenstva sú vhodnou cestou ako prežiť ľahší pôrod. Najvhodnejšími aktivitami sú plávanie, fitnes alebo aj joga a špeciálne pilatesové cviky, ktorým sa venuje aj mexická diva.

Anahí okrem toho, že cvičí od svojej známej, trénerky Sascha Barboza dostala vhodné doplnky výživy, ktoré sú vhodné pri cvičení nie len pre ňu ale aj pre bábätko:

„Prekvapenie!! Milióny ďakujem drahá @saschafitness aká radosť ! Celková výživa a vitamíny pre oboch! 💕 chutné a zdravé !!!!! 🙋🏼👶💖💖“

Ak sa pýtate, či je vhodné konzumovať takéto proteinové prášky ženami počas tehotenstva, trénerka má pre vás odpoveď:

„Bielkovinový deň môže pomôcť ako ľahké jedno, mnoho tehotných žien sa ma pýta, či je možné konzumovať proteinový prášok. Pokiaľ je vynikajúcej kvality, a nie je umelo osladený, je super čistý, sladený len stéviou bez glukózy tak áno. Tento konkrétny typ bielkoviny pomáha s imunitným systémom, zlepšuje výkonnosť, zlepšuje citlivosť na inzulín, kontroluje chute do jedla. Je to vhodné raz do dňa, ale proteinový nápoj musí byť naozaj kvalitný.“

Pozrite sa na fotografie Anahí, ktoré nasvädčujú tomu, že aj po pôrode bude mať postavu ako lusk:

 

💪💕👶🙋🏼✔️

Fotka uverejnená používateľom Anahi (@anahi),

 

 

Feliz día ! 💖#MiRegaloDeDios 😍

Fotka uverejnená používateľom Anahi (@anahi),

 

 

Foto de hace unos meses , Cuando le dimos la noticia a mis sobrinos Santi y pato. 😍😍💖💖💖💖💖💖💖😍😍

Fotka uverejnená používateľom Anahi (@anahi),

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz