IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Analýza života členov RBD z kresieb

Vedeli ste, že niektoré osobnostné rysy a vlastnosti môžu byť schované v jednoduchej kresbe? V posledný deň roka 2016, sme si pre vás pripravili špeciálny článok, ktorý bude opäť venovaný histórii. Dnes sa konkrétne pozrieme na to, ako sa dali kedysi členovia RBD analyzovať pomocou vlastnej kresby. Čo symbolizovali jednotlivé objekty na kresbe a ich postavenie na papieri? Dozviete sa v článku, ktorý si pre vás prichystala Peťuš.


Anahí


Dům je na skvělém místě, zakřivené kachličky symbolizují, že má hodně představivosti a závěsy na oknech znamenají vzájemné působení s okolním prostředím. Přítomnost přátel je pro ni velmi důležitá. Dveře jsou veliké, ale uzavřené,  to znamená, že si ráda udržuje své soukromí. Strom je na správném místě. Je plný ovoce. Z toho plyne, že po boku dětí je Anahi velmi šťastná. Zároveň ale, že některé situace jdou mimo její kontrolu. V kmenu stromu jsou nakreslené malé kruhy, což ukazuje, že si v životě prošla mnoha zkouškami a ne všechny byly vždy růžové. Na druhou stranu, slunce dává světlo celému obrázku. Její osobnost je veselá.


Dulce


Představivost Dulce je velmi silná, tak jako ukazují střešní tašky, stejně jako kombinace dne a noci. Pracuje po celý den, proto je i obrázek zamořený mraky. Dul je člověk, který si vždy dělá pořádek ve smlouvách. Dalším důležitým bodem jsou zavřené dveře, což naznačuje, že při určitých situacích, chce samotu a klid, proto aby se vyrovnala s okolním světem. Listy na stromě jsou obrovské, to odhaluje, že existuje spoustu pěkných věcí v jejím životě a skvělých zážitků. Nicméně, v dutině je jizva, která sice již byla vyléčena, ale je stále přítomna v její paměti.


Maite


Dům se nachází v centru celého obrázku, to znamená, že rodina je pro ni velmi důležitá. Linie stěn a střechy jsou přesné, značí to, že má Maite smysl pro organizaci a malý strop znázorňuje její praktičnost. Všechny detaily, jako mraky, květiny a slunce ukazují velikou fantazií. Stejně tak, jako u Poncha, i u Maite je slunce (jako znamení světla) velmi důležité v jejím životě. V zahradě je několik řádků trávy, které mohou představovat drobné překážky. Strom má nakreslené listy směrem k zemi, Maite prvně přemýšlí, než něco udělá. Má totiž pocit veliké zodpovědnosti. Dveře symbolizují mnoho přátel.


Christian


Je extrovert. Jeho dům je obrovský a má několik ochranných prvků, jako jsou například keře kolem. Strom ve středu znamená, že se cítí plný a spokojený (kvůli velikému listí). Základna stromu je také důležitá, protože znázorňuje jádro rodu, které chrání a považuje za velmi důležité. Cesta domů je dlouhá a okna jsou velká, to ukazuje, že Chris je společenská bytost, ale vstup je pouze pro přátelské lidi. Střecha ve tvaru kopule jsou jeho sny a touhy, zatímco mraky jsou náznaky obav a problémů.


Poncho


Má rád své soukromí, protože dveře a okna jsou zavřené. Nicméně, cesta ke dveřím naznačuje, že má rád i přítomnost svých milovaných. Okruh přátel není tak veliký, ale zato je to pravé přátelství. On kolem sebe potřebuje lidi, kteří si získají jeho důvěru. Také je vidět, že je rád sám. V hlavě přemýšlí o mnoha věcech. Hory symbolizují ochranu před nepřízní osudu. Slunce (jako znamení světla) je důležité v jeho životě. Strom s tenkými listy opět ukazuje, že si rád hledá své útočiště a kousky trávy, že je ochoten řešit problémy.


Christopher


Je stále v období růstu, má v sobě hodně vděčnosti a dětské sladkosti. Kmen stromu nám ukazuje, jak stále roste. Kruhová základna je jeho rodina, která je ním ve středu chráněna. Dům je mírně nakloněn doprava, může v něm do budoucna mít své útočiště. Je mu obtížné do něho pustit někoho cizího, dveře i okno jsou zavřené. Kouř z komína může vyjadřovat určité obavy z budoucnosti. Někdy věci zbytečně komplikuje, ale zažívá problémy normální jeho věku.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde