IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Anymaniaci z USA rozplakali Anahí

nahlad-2016

Pred pár dňami sa na „Twitteri“ rozšírilo nádherné video, ktoré vytvorili fanúšikovia z USA, ale mohli sa doňho zapojiť aj fanúšikovia z ostatných krajín.

Hlavnú rolu, alebo dalo by sa povedať rozprávačom celého príbehu, je zatiaľ nenarodený syn Anahí a Manuela, malý Manu, ktorý rozpráva príbeh svojej mamičky počas tehotenstva a prihovára sa jej. Ako to prebiehalo? To vám už povie on sám:

„Ahoj, ahoj mamička. Toto je prvý deň, ktorý spolu strávime, ale ty o tom ešte nevieš. Rád by som ťa prekvapil. Ale budem veľmi opatrný, aby si niečo nezačala tušiť.

Áno, už prešiel nejaký čas, už niečo tušíš.

Ó, mamička, už ťa počujem. Budem s tebou počas týchto dní, ktoré stráviš v Mexico city, aby si poskytla rozhovor. Veľmi sa teším, že potom ma už spoznáš. Som nadšený, že ma konečne uvidíš. Som síce ešte veľmi maličký, ale som presvedčený, že s tvojou čistotou a láskou narastiem veľmi rýchlo.

Aha, toto je môj ocko? Hmm, zdá sa, že áno. Ahoj Ocko! Už som tu! Dobre, čoskoro ma spoznáš. Dobrú noc, mamička. Pokúsim sa ťa neotravovať, oddýchni si, pretože zajtra bude deň plný emócií.

Dobré ránko , mamička. Je ešte veľmi skoro. Mamička, mamička, táto teta sa ťa pýta na mňa. Povedz jej, že už som na ceste! Áaaa, zabudol som, ty to ešte nevieš. Dobre, uvidíš ma, keď dopracuješ. Konečne, už si skončila. Poďme. Poďme k doktorovi, aby si ma videla. Už chcem, aby ma moja mamička videla! Ay, tento gélik je trošku studený, hihihi. Áno! Ahoj mamička! Ahoj! Upokoj sa mamička, neplač, už som tu, aby som ťa objal. Cítiš ma? Milujem ťa, mamička!

Kto to volá? Kto je to? Je to ocinko? Áno! Povedz mu to! Si veľmi nervózna! Áno veľmi sa mi páči to prekvapenie! Aký som krásny na tejto fotke! Túto pošleš ocinkovi? Pošli mu ju v krabičke spolu s topánočkami. Tie budem nosiť, keď budem väčší. Ach, som taký nadšený! Už chcem, aby ju ocinko videl. Si ten najlepší ocinko! Ahoj ocinko, ahoj! Mamička, už mu to povedz! Ocinko, otvor už tú krabičku! Prekvapenie!

A teraz nech sa to dozvedia všetci! Že už som na ceste! Dobre, najprv moji starý rodičia, moje tety a moji bratranci! Ahojte všetci! Som taký šťastný! Teraz zdvihnite svoje taniere! Prekvapenie! Prekvapenie!

Ách, to bol ale deň, mamička. Čo to píšeš, ha? Sľubujem, že aj keď vyrastiem, budem stále tvojím babätkom! Milujem vás! Čoskoro sa uvidíme!“

Nakoniec povedali pár slov fanúšikovia tehotnej speváčky, s vytlačenou fotkou malého Manuelita zo sona jej poblahoželali k prvému dieťatku a povedali každý pár krásnych slov.

Toto video nezostalo nepovšimnuté ani samotnou divou! Anahi ho spolu so svojím manželom videla a veľmi sa jej páčilo:

„Aaaayyy, rozplakali ste nás! Veľmi pekne ďakujem! Zo srdca.“

cats

Malého Manuelita stvárňuje maličký chlapček z Portorika a musíme povedať, že naozaj rozkošný ten jeho hlások, čo ma video hovoríte vy?

Komentáre

1 Komentár na "Anymaniaci z USA rozplakali Anahí"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Kika
Host

Je naozaj krásne : )

wpDiscuz