IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Blanca ako hosť na „DM World Tour“

Koncert Dulce Maríe v „Teatro Metropolitan sa nezadržateľne blíži a my už poznáme všetkých hostí. Vieme, že na koncerte sa objaví Christian Chávez a aj Sebastian Yatra. Bohužiaľ, Joey Montana musel svoju účasť zrušiť kvôli súkromným problémom.

Čo však nevieme, je to, kto sa objaví na koncertoch po Brazílii. Žiadne ďalšie rozmýšľanie netreba, pretože v pondelok v noci, „W Mais Enterteinment“, ktorí sú zodpovední za šou v Brazílii, prezradili, že na koncertoch sa objaví staršia sestra Dulce Maríe, Blanca Ireri. Blanca sa zúčastní šou v Río de Janeiro, 2. apríla, a v Curitibe, 5. apríla.

Blanca Ireri, sestra @DulceMaria, bude špciálnym hosťom na šou #DMWorldTour v Río de Janeiro a Curitibe! Toto stretnutie nemôžete premeškať! Uistite sa, že už máte svoje vstupenky: www.dulcemarianobrasil.com“

Blanca Ireri, irmã da @DulceMaria, fará uma participação especial nos shows da #DMWorldTour do Rio de Janeiro e de Curitiba! Você não pode perder esse encontro! Garanta já o seu ingresso: www.dulcemarianobrasil.com

A post shared by W+ Entertainment (@wmais_) on

Naposledy spolu sestry zdieľali jedno pódium v roku 2011, keď sa Dulce objavila v Brazílii so svojím „Extranjera On Tour“. Pozrite sa, ako to vyzeralo:

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz