IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Boom Cha povzbudzuje futbalistov

Mexiko je krajina, v ktorej vládne futbal. Už niekoľko rokov môžme sledovať, ako aj bývalí členovia skupiny „RBD“ povzbudzujú hráčov osobne alebo prostredníctvom sociálnych sietí.

Všetci vieme, že Anahí spolu so svojim manželom pravidelne sledujú zápasy domáceho tímu Chiapas, „Jaguares“, osobne a neraz o tom informujú na svojich sociálnych sieťach. Čo však Anahí veľmi potešilo, bola práve skutočnosť, že hráčov jej domáceho tímu povzbudzuje hudba z jej najnovšieho albumu „Inesperado“. Počas prestávky totiž začula veľmi známu melódiu jej piesne „Boom Cha“, čo je energická pieseň a preto sa nečudujeme, že futbalistom naozaj pomáha pri podávaní lepších výkonov.

Anahí sa tejto skutočnosti veľmi potešila a preto hneď na svojom účte na „Instarame“ zdieľala video, kde môžeme vidieť mnoho fanúšikov na zápase a počuť zreteľne spomínanú pieseň.

„Poďme, Jaguári !!!!! #Boomcha 🎉“

 

Vamos jaguares!!!!! #Boomcha 🎉

Video uverejnené používateľom Anahi (@anahi),

To však nie je všetko, čo sa na zápase udialo. Okrem piesne, ktorú hrali sa Anahí stretla s modelkou Lari Riquelmente. Lari ich spoločnú fotku zdieľala na „Instagrame“ a nahrali spolu aj video.

„S bohyňou @anahi na zápase #jaguárov. Sledovanie zápasu!!!“

 

Con la diosa de @anahi En el palco de #jaguares Observando el partido!!!

Fotka uverejnená používateľom Lari Riquelme (@laririquelmeoficial),

„Ahoj rodina! Posielame vám bozky! Sme tu, som tu s vašim dievčaťom!“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz