IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Celosvetový narodeninový projekt pre Anahí

Anahí už onedlho oslávi svoje 34.narodeniny a to konkrétne v nedeľu 14.mája. Boli sme oslovení americkým fanklubom speváčky, aby sme sa aj my ako slovenskí fanúšikovia mexickej divy zapojili do narodeninového darčeka, ktorý bude vytvorený od všetkých jej fanúšikov po celom svete.

Zaujímavosťou tohto projektu je, že darček, ktorý budeme tvoriť bude v našom rodnom jazyku a preto to bude naozaj výnimočné.


Čo je hlavnou myšlienkou tohto projektu?


Hlavnou myšlienkou je zoskupiť čo najviac fanúšikov do tohto projektu a vytvoriť video s narodeninovými piesňami typickými pre danú krajinu. Dôležité je, aby každý fanúšik pri spievaní piesne držal v ruke vlajku SLOVENSKA a okrem toho môže svoje prostredie narodeninovo vyzdobiť.


Kto sa môže do projektu zapojiť?


Zapojiť sa do projektu môže ktokoľvek, kto natočí krátke video, v ktorom zaspieva dohodnutú pieseň. Je úplne jedno či niekto vie alebo nevie spievať, ide o to, aby spieval zo srdca pre našu krásku.


Ako sa zapojiť?


Pošli email na: anahi@rbdfanclub.com s textom „Chcem zaspievať Anahí narodeninovú pieseň,“ a my ti do 24 hodín pošleme všetky potrebné inštrukcie na to, aby si čo najlepšie zvládol účasť v tomto projekte.


Dokedy sa môžete zapojiť?


Zúčastniť sa projektu môžu fanúšikovia do utorka 21.apríla do polnoci.

Ďakujeme každému z vás, kto sa do projektu zapojí! Bude to výnimočné a garantujeme vám, že to Anahí určite uvidí!

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz