IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Chris a Pedro stoja pri fanúšikoch

Už niekoľko mesiacov môžeme na „Twitteri“ sledovať boj fanúšikov skupiny „RBD“ za piesne ich obľúbenej skupiny. Fanúšikovia chcú dosiahnuť, aby sa na všetky hudobné platformy vrátili hity zo všetkých albumom skupiny „RBD“. Zatiaľ sa však neukázali žiadne výsledky.

Preto sa fanúšikovia rozhodli napísať list, ktorí je adresovaný bývalým členom skupiny, Anahí, Dulce Maríi, Maite, Christianovi, Christopherovi a Alfonsovi. V liste fanúšikovia žiadajú naše hviezdy, aby aj oni svojim hlasom prispeli k ich boju a snažili sa o sprístupnenie albumov na hudobných platformách.

„Pred nejakým časom sme sa my, skupinka fanúšikov, rozhodli začať kampaň pre obnovenie všetkých materiálov na hudobných platformách. Uvedomujeme si, že len my sami to nedokážeme, pretože agentúra nás celý čas ignoruje. Preto v tomto boji potrebujeme vašu pomoc. (…) Organizujeme spoločné zbieranie podpisov, aby sme náš cieľ spoločnosti objasnili. Bolo by sme radi, ak by ste sa tohto boja zúčastnili s nami.Možno vy máte tú silu, aby ste nám pomohli vrátiť „RBD“ na hudobné platformy.“

Tento list nezostal nepovšimnutý! Ako prvý naň reagoval otec skupiny, Pedro Damian a neskôr aj člen skupiny, Christian Chávez.

„Je neuveriteľné, ako sa snažíte. Som si istý, že to dokážete. Rátajte so mnou.“


„Podporujem to celým svojim srdcom #rebelde a #rbd skončilo, ale naša hudba žije v každom z vás @UMG @UMusicMexico @umusicbrasil liberanaRBD“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz