IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Chris, Estefania a Angelique v zábavných výzvach

Január je pre mnohých fanúšikov Christiana Cháveza mesiacom magickým a plným prekvapení! Veď len pár dní po tom, čo sa oficiálne rozlúčil s telenovelou Pedra Damiána, „Despertar Contigo“ (Prebudiť sa s tebou), verejnosti oznámil, že už tento piatok, 27. januára, sa môžeme tešiť na prvý singel albumu „Historias De Verano“ (Letné príbehy), „Toxico“.

Na ničnetušiacich fanúšikov však včera (27.1.) predsa len čakalo ešte jedno prekvapenie. Doobedu sa totiž v televízii objavila krátka upútavka na piatkový špeciál programu „HOY“, v ktorom práve okrem Angelique Boyer, Sebastiana Rulliho a Estefanie Villarreal vystúpil aj Chris. Ten v ňom okrem zábavných súťaží medzi hereckým obsadením telenovely „Tres Veces Ana“ a telenovely „Despertar Contigo“ potešil publikum a divákov pri televíznych obrazovkách i zaspievaním svojej najnovšej piesne …

Aj keď táto informácia nie je potvrdená, Chris vraj v zákulisí prítomným fanúšikom prezradil, že jeho turné v Brazílii sa odohrá v mestách São Paulo, Rio De Janeiro a Fortaleza.

„Dve skvelé telenovely sa vracajú k hviezdam „Tres veces Ana“ a „Despertar Contigo“, no tento raz budú v piatok vo výzvach „HOY“. Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Raminó Fumazoni, Anahí Frazer a Alfredo Gatica z „Tres Veces Ana“ sa postavia proti Marcusovi Cornellas, Christianovi Chávezovi, Lucasovi Bernabé a Estefanii Villarreal z „Despertar Contigo“. Nemôžte si nechať ujsť tieto skvelé hviezdy, ktoré budú hrať s našimi moderátormi tie najvtipnejšie hry a výzvy. Chceš vidieť najvtipnejšiu časť tvojich telenovelových idolov? Tak sa pridaj tento piatok len k „HOY“.“

Jednou z prvých hier, ktoré si herci z oboch telenoviel spoločne zahrali bola hra „Pastelazo“, ale taktiež aj „Tortáč“. Pravidlá boli jednoduché. Jeden z členov obsadenia mal pantomímou ukazovať to, čo si „vyžreboval“ a tí ostatní to museli za tridsať sekúnd uhádnuť. Ak sa tak nestalo, herec z danej telenovely, ktorý bol „klaunom“ dostal do tváre tortu. Vyskúšal si to aj Chris, ktorý zvolil zaujímavú taktiku.

Ďalšou hrou bol kvíz, v ktorom mexické hviezdy ukázali, ako dobre poznajú jednotlivé telenovely a antagonistické postavy v nich. Zatiaľčo prvú disciplínu vyhralo obsadenie telenovely „Tres veces Ana“, v tej druhej sa z víťazstva tešili herci „Despertar Contigo“.

A nakoniec prišlo hádam to najzábavnejšie. Oba tímy si zahrali hru s názvom „kto má viac gulí“. Ich úlohou bolo na „oblek“ zachytiť čo najviac špeciálne upravených tenisových loptičiek. Aj keď spočiatku šlo všetko tak ako má a túto výzvu vyhrali opäť herci z „Tres Veces Ana“, nakoniec sa to celé zvrtlo a celé štúdio zaplavili spomínané loptičky.

Christian v programe „Hoy“ (27.01.2017)

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz