IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Chris podporuje boj proti korupcii

nahlad-2016

Christian Chávez sa rovnako, ako jeho bývalí kolegovia z fenoménu RBD venuje aj po rozpade spomínanej skupiny pomoci ľuďom a rôznym kampaniam, organizáciám či inštitúciám. Každoročne ho tak môžeme vidieť v niekoľkých kampaniach zameraných na pomoc v určitej oblasti, a to či už ľuďom, deťom alebo zvieratám.

K najvýznamnejším projektom, do ktorých sa Chris tento rok zapojil rozhodne patrí kampaňIt gets better Project“ , ktorá sa snaží obmedziť samovraždy vyskytujúce sa u mládeže a taktiež i kampaňEl Poder De Dar“, ktorej cieľom je získať dostatočné finančné prostriedky na starostlivosť o deti, ktoré buďto o rodičov prišli, alebo o ktoré sa rodina nemohla z akýchkoľvek dôvodov postarať.

Dnes k nej ale môžeme spokojne pridať i projekt „Haz Corto con la Corrupción“ (Urob krátky proces s korupciou), ktorý funguje v Mexiku už piaty rok.

Projekt „Haz Corto con la Corrupción“ sa zameriava na podporu občianskych hodnôt a boja proti korupcii. Každoročne vyzýva zainteresované strany, aby natočili krátke filmy, ktoré kreatívne a inovatívne inšpirujú k rešpektovaniu zákona.

„Táto zem potrebuje zmenu. ide o výšku korupcie a teraz je čas vyjadriť sa o tom. Je čas bojovať proti korupcii a mať Mexiko, aké chceme. Je čas uskutočniť zmenu, hovoriť o tejto strašnej rakovine v našej krajine. Film je veľkolepý spôsob komunikácie. Dnes ťa Mexiko potrebuje. Asociácia „Líderes Ciudadanos“ ťa pozýva dať hlas  vašej myšlienke, vašej kreativite. Pozývajú vás zúčastniť sa „Haz Corto con la Corrupción“.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz