IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Chris v rádiách v Acapulcu

nahlad-2016

Aj keď sa v spojitosti s Christianom momentálne nehovorí o ničom inom, než o jeho účasti v telenovele Pedra Damiána, „Depsertar Contigo“ (Prebudiť sa s tebou), fanúšikovia si istotne spomínajú aj na máj, kedy sa Chris po prvýkrát predstavil i v muzikáli „Marta Tiene Un Marcapasos“.

A práve tento jeho projekt nespomíname náhodne. Christian Chávez sa totiž včera (14.10.) objavil v Acapulcu, kde spolu s hercom Alexom Sirventem navštívil až štyri miestne rádiá.

Ich návšteva bola spojená najmä s propagáciou špeciálneho vystúpenia spomínaného muzikálu, ktoré sa odohrá už dnes v divadle „Mundo Imperial“.

Vida 89.7 FM

1a

La bestia grupera FM

2a

Super 94.5 FM

3a

97.7FM RTG

4a


O čom muzikál je…


Počas dovolenky v Španielsku, Nico a Ringo, dvaja mladí Mexičania, spoznajú dve Španielky, Marta a Belén, ktoré chcú stráviť leto v Mexiku. Medzi Nicom a Martou to začne iskriť. Po návrate na pláž „Club de Playa“, kde pracuje zistí čosi nečakané – Marta bude tráviť dovolenku na tej istej pláži. Počas pobytu tam spozná dve skupiny mladých ľudí: jednou z nich je skupina Indiana a priateľov surfistov a tou druhou zas skupina Roció a Barbie. Toto leto sa však bude boj medzi týmito skupinami ľudí striedať s bojom medzi Nicom a Indiana za lásku Marty.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz