IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian je na seba pyšný

nahlad-2016

Pyšný na svoje úspechy a obklopený svojou rodinou. Nedávno sme vás informovali o tom, že spevák Christian Chávez si prebral najdôležitejšie ocenenie vo svojej doterajšej kariére, vrátane hudby a herectva, a čoskoro vydá svoj nový singel „Tóxico“.

Práve v teraz Christian nahráva posledné časti telenovelyDespertar contigo„, ktorá bola jeho návratom na televízne obrazovky. So svojím veľkým návratom k telenovelám, zaznamená Chstian Chávez výsledky svojej práce. Jedným z úspechov je aj cena, ktorú získal od organizátorov „Premios Arlequín“, trofej , ktorú mu venovali za úspešnú kariéru v umení.

Herec vyjadroval svoj vzťah k umeniu už od malička, v televízii debutoval  po boku Pedra Damiána, ktorý bol ten, čo mu ponúkol jeho prvú rolu v „Clase 406„. Odvtedy kráča po svojej ceste slávy, ktorá ho dostala až do absolútnych výšin so skupinou „RBD“.

Teraz zdieľa svoju vášeň k telenovelám a k hudbe, natáča telenovelu  „Despertar contigo„, ktorá sa vysiela na kanáli „Las Estrellas„, ale stále sa venuje aj písaniu nových piesní. Minulý rok mu vyšla pieseň „Dónde quedo yo“ a práve teraz dokončuje svoju novú pieseň, ktorá sa volá „Tóxico„.

Christian nezabudol ani na ďakovnú reč, ktorá k získaniu ceny neodmysliteľne patrí:

„Ďakujem „Premios Arlequín“ za túto cenu, ešte viac ďakujem tomuto úžasnému publiku, ktoré ma privítalo vo svojom srdci, ktoré ma drží pri Bohu. Ďakujem mojim rodičom, ktorí sú pre mňa všetkým, mojej rodine, mojim priateľom, za to, že sú pri mne a taktiež vám všetkým, komunikačným médiám, ktoré mi vždy dávajú lásku, rešpektujú ma a predovšetkým, nikdy nezabudnem, že sa o mňa staráte. Ďakujem.“

Christián sa bude aj ďalej venovať natáčaniu telenovely, filmov a taktiež chce nejakými projektmi preraziť aj v USA.

Christian na červenom koberci akcie „Premio Arlequín,“ Mexiko (09.11.2016)

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz