IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian je zaměřený na herectví

BY

 

0 COMMENT

 

Chris, Najnovšie príspevky, Novinky

Christian Chavez je bez pochyb velmi talentovaný. Jeho sláva se odstartovala na pódiu se skupinou RBD. Od roku 2009, po rozpadu  skupiny, se vydal na sólovou dráhu, vydal DVD, účinkoval v muzikálech, románech, reality show a nahrával nové písně. Christiana nic nezastaví, nedávno nám představil ,,Toxico,“ jeho novou píseň a videoklip, ve kterém si zahrála jeho dlouholetá kamarádka Natalia Tellez.

Zpěvák nedávno nedávno poskytl rozhovor brazilskému portálu ,,Caixa Pop.“ Mluvil o své kariéře, brazilské spolupráci a spoustě dalším.


Poté, co jsi účinkoval v muzikálech, telenovelách, vydal jsi novou hudbu, jaký je tvůj cíl? Bude v roce 2017 nové album?

,,Pravdou je, že se momentálně soustředím víc na herectví. Připravuji překvapení s Mc papai Zaqui, ale mým cílem je aktuálně herectví.“

Dlouho jsi nevydal žádnou hudbu. Po ,,Toxico“ se ukázalo, že máš stále spoustu fanoušků. Jaké to je zjistit, že jsou stále tak loajální?

,,Je úžasné vidět fanoušky, kteří vás neopouští. To spojení je kouzelné.“

V tvém klipu si hlavní roli zahrála Natalia Tellez. Video je hodně citlivé a emotivní. Jaká byla tvá inspirace pro píseň a klip?

,,Všechny toxické věci v životě. Týkající se vztahů a nejistoty. Není to jen o nějakých drogách, ale hlavně o lidech a životních situacích.“

Nikdy nebylo spojení přes sociální sítě tak důležité jako dnes. Je pro tebe taková blízkost k tvému publiku důležitá?

,,Myslím, že to rozhodně umožňuje větší blízkost, cítíte tak podporu, lásku a víru. Jsem šťastný, že jsou součástí mého života.“

Část svého živote jsi strávil v Brazílii na programu SBT. Jaký máš vztah k této zemi?

,,Vždycky jsem cítil, že tam patřím! Je v mém srdci, neumím to vysvětlit, myslím, že je to pro mě jiný život.“

Co považuješ za nejlepší píseň všech dob?

,,Color Esperanza – Diego Torres“

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz