IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian opäť vyvrátil oficiálne stretnutie RBD

Fanúšikovia skupiny RBD netúžia po ničom inom, len aby sa jej členovia opäť stretli. Prvý krát od rozpadu skupiny sa tak stalo v roku 2015, kedy sa v dome Anahí zišli takmer všetci členovia tímu skupiny okrem Poncha Herreru. (Viac na: Stretnutie RBD v roku 2015.)

Od tej doby sme mohli vidieť už mnoho stretnutí dvojíc alebo trojíc členov, no stretnutie celej skupiny stále nie je v dohľade. Fanúšikov ako aj média to stále viac a viac zaujíma, a tak sa pri každej príležitosti na to členov opýtajú. Bolo tomu tak aj včera (31.05.) počas módnej akcie časopisu „Cosmopolitan,“ na ktorej jeden z redaktorov vyspovedal Christiana:

Aby sa stretli všetci z RBD je veľmi komplikované. Ale je možné, aby sa stretli aspoň dvaja, alebo viacerí? Je tu taká možnosť?

„Pozrite sa, pravdou je, že nie je nič v pláne. Stále sa rozvíjame, pracujeme na tom, čo máme. Ja práve teraz robím na mnoho odlišných projektoch. Je v nich aj film, snažím sa stále rásť, tak to je od doby, čo tu už ako skupina nie sme. No ale nieje nič pravdy na tom, že by sme sa mali stretnúť,“ dodal Christian.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz