IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian oslavuje 33 narodeniny!

NAHĽAD 2016

Ako sme vás už dnes informovali, Christian Chávez dnes oslavuje svoje 33.narodeniny. Narodil sa 07.augusta 1983 v meste Reynosa v Mexiku. Jeho celé meno je José Christian Chávez Garza.

Cesta jeho životom bola každým rokom zaujímavejšia. Od počiatkov účinkovania v telenovele „Clase 406,“ mnohých televíznych programov až po jeho najväčšiu rolu života, v ktorej sa predstavil v seriáliRebeli.“ Stvárnil postavu Giovanniho Mendeza a svojich fanúšikov si získal svojim nepretržitým úsmevom na tvári a láskou v srdci. Účinkoval vo fenoméne zvanom RBD a teda skupine, ktorá sa preslávila po celom svete.

CpRMt14WEAA8-h2

V roku 2009 po rozpade skupiny sa tak ako aj ostatný členovia RBD rozhodol kráčať vlastnou cestou. Vydal svoj prvý sólový albumAlmas Transparentes,“ premiéroval svoje skladby, a usporiadal prvý sólový koncert v Brazílii „Esencial Tour.“

Jeho spevácka kariéra sa začala uberať zlým smerom a v roku 2013 sa spevák pokúsil o samovraždu hneď potom ako podľahol alkoholu a drogám. Osudový deň kedy zverejnil samovražedné fotografie na svoj Twitter dopadol našťastie dobre, vďaka jeho „sestre,“ kamarátke, kolegyni a strážnemu anjelovi Anahí, ktorá uvidela jeho tweet a bez váhania utekala spevákovi na pomoc:

„Uvidela môj tweet, bola oblečená už nachystaná ísť spať, spoločne s ľuďmi, čo s ňou prišli vyrazila dvere a zachránila ma.“

Pozrite si video, ktoré pre vás preložili ešte minulý rok. Popisuje ťažké chvíle Christiana od samotného okamihu samovraždy až po záchranu od Anahí, vďaka ktorej je dnes nažive.

Po strastiplných chvíľach sa ex-člen skupiny RBD začal spamätávať, naberať silu do života. Chodil do posilňovne, duševne oddychoval až do momentu, kedy sa rozhodol vrátiť k hudbe a herectvu. Tento rok sa začal venovať muzikálu „Marta tiene un marcapasos,“ v ktorom minulý víkend účinkoval posledný krát. Okrem toho momentálne natáča posledné časti telenovelyDespertar Contigo,“ a oficiálne sa vracia na televízne obrazovky v telenovele Pedra Damiána.

Historias de Verano,“ je názov jeho pripravovaného albumu, ktorý by mal vyjsť začiatkom roka 2017. Christian však už teraz plánuje pracovať na natáčaní videoklipu k prvému singlu z albumu, ktorý sa bude nazývať „Toxico.“

Život Christiana nebol vždy jednoduchý, prešiel si významnými chvíľami, šťastnými aj neštastnými momentami, ale v konečnom dôsledku ďakujeme za jeho život a prajeme mu veľa, veľa usmievavých momentov!

🎂 FELIZ CUMPLEANOS CHRISTIAN CHÁVEZ 🎂

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz