IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian smúti nad smrťou prvej dámy

Vo štvrtok (02.02.), vo veku 66 rokov na následky mozgovej mŕtvice zomrela bývalá prvá dáma Brazílie, Marisa Letícia. Po oficiálnom oznámení jej úmrtia sociálne siete zaplavili fotografie rôznych politikov, lekárov či umelcov, ktorý mali možnosť stretnúť sa s Marisou osobne na spoločenských udalostiach. Prostredníctvom nich si uctili jej pamiatku a rodine vyjadrili úprimnú sústrasť.

Medzi spomínanými umelcami, ktorý si zaspomínali na prvú dámu, je aj spevák Christian Chávez, ktorý na sociálnych sieťach publikoval ich spoločnú fotku so slovami:

„♥ #tbt ♥ Na pamiatku pôvabnej ženy, ktorá bez predsudkov a vždy rozdávala veľa lásky #odpočívajVpokoji drahá Marisa 🙏🏻“

Christian Chávez sa s Marisou Letíciou stretol pri jeho druhej návšteve Brazílie v roku 2007, ktorú navštívil spoločne s ďalšími členmi skupiny RBD – s Anahí, Alfonsom, Dulce, Uckerom a Maite. Skupina RBD navštívila Brazíliu po druhýkrát vďaka prezidentovi Luísovu Inácio Lula da Silva, ktorý ich spolu s manželkou Marisou Letíciou pozval do krajiny odohrať koncert v Esplanada dos Ministérios. Koncert, ktorý poznáme pod názvom „Live In Brasilia“, skupina odohrala 21.apríla pre viac než milión fanúšikov a stal sa jedným z najvýznamnejších koncertov v ich histórii.

Na návštevu paláca „Palácio da Alvorada“, v ktorom v čase pôsobenia býval prezident s rodinou, priniesla skupina RBD podpísanú gitaru, ktorú spoločne venovali ako výhru do programu „Fome Zero“.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz