IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian spomínal na časy v divadle

Christian Chávez, rovnako ako aj ostatní ex-členovia skupiny RBD, miluje spievanie a hranie, a tak hudba a herectvo sú jeho najväčšími vášňami, ktoré sa mu podarilo spojiť hlavne vďaka muzikálom,  v ktorých účinkoval. 

 

Prvýkrát sa v muzikále objavil v roku 2007, kedy stvárnil postavu Colate v „Hoy No Puedo Levantar“ (v roku 2014 mal muzikál reprízu) a rok nato, 2008, získal ďalšiu rolu, Rodriga v muzikále „Avenida“ . Minulý rok Christian po dlhšej dobe dostal ďalšiu ponuku na postavu Poncha v „Marta tiene un Marcapasos“ . 

 

Od tej doby, čo si herec po prvýkrát vyskúšal takýto typ práce ubehlo už 10 rokov, a možno práve to je dôvodom, prečo si v piatok (17.2) Christian  zaspomínal na účinkovanie v úplne prvých muzikáloch. Na „Instagrame“ zdieľal fotografie s popisom, vďaka ktorým je jasné, že za túto skúsenosť je veľmi vďačný.

#tbt jedna z mojich najväčších vášni #hudobnédivadlo #avenueq #avenidaq #princeton

#tbt una de mis grandes pasiones #musicaltheatre #teatromusical #avenueq #avenidaq #princeton

A post shared by Christian Chávez (@christianchavezreal) on

Tak si teda pripomeňme aj toto #teatromusical v #tbt na @hnmpl_mx #colate s mojou milovanou @sargentoleon @gou_producciones

Y por qué no ya que andamos en #teatromusical vámonos con este #tbt de @hnmpl_mx #colate con mi querida @sargentoleon @gou_producciones

A post shared by Christian Chávez (@christianchavezreal) on

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz