IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian v programe „Grandes Estrellas Game Time“

nahlad-2016

Christian Chávez sa venuje propagácii telenovelyDespertar Contigo“ i niekoľko týždňov po jej premiére.  Dôkazom je i jeho účasť vo viacerých programoch nielen v Mexiku, ale taktiež aj v Miami.

Veľké prekvapenie pre jeho fanúšikov ale prišlo i včera (23.09.), kedy sa Christian zúčastnil živého vysielania programuGrandes Estrellas Game Time“.

Hneď na začiatku programu Christian pozdravil všetkých fanúšikov a divákov:

„Ahoj, ahoj, ahoj! Veľmi pekne ďakujem. Chcem pozdraviť všetkých ľudí, ktorí sledujú dnes večer tento program. (…). Som veľmi šťastný a ďakujem za pozvanie.“

Taktiež sa poďakoval fanúšikom i za ich podporu a lásku, či už sú z Latinskej Ameriky, Európy, alebo ktorejkoľvek časti sveta:

„Nie, nie. Ďakujem a posielam bozky všetkým, ktorí nás sledujú a skutočne som vám všetkým nesmierne vďačný za toľkú podporu, lásku.“

Po privítaní sa Christian zúčastnil „hry“ s názvom „Obrovské momenty“. Moderátor programu v nej predstavil 5 momentov v živote a kariére Chrisa, ktoré sú preňho najvýznamnejšie. Prvým a zároveň najvýznamnejším momentom sa stala jeho účasť v skupine RBD.

„Pravdou je, že prvýkrát som spolupracoval s Pedrom v „Clase 406“. Ako som už hovoril, možnosť pracovať na tejto telenovele sa mi veľmi páčila. Je to telenovela, ktorá bola prácou v skupine, bola hudobnejšia. Všetko to bolo náročné, ale áno, myslím si, že samozrejme nikdy nebola takým fenoménom ako „Rebelde“. Pravdou je, že si myslím, že dodnes si na to všetci dobre pamätáme a všetko je také magické.“

A čo si myslí Chris, aká je popová hviezda od prvého úspechu až po teraz? Čo sa na tom zmenilo?

„Nič. Myslím si, že aj po jeho skončení sme všetci rovnakí… Sme ľudia, ktorí okamžite získali nové príležitosti byť šťastní pred kamerami, publikom, vypredanými štadiónmi…“

Druhým významným okamihom v živote Chrisa bolo jeho detstvo, presnejšie narodenie jeho brata.

„Môj brat je odo mňa o dva roky mladší. (…).“

Okrem toho prezradil i to, aké bolo jeho detstvo a študentské časy. Podľa vlastných slov bol veľmi hyperaktívny. Tretím okamihom dôležitým pre jeho kariéru bolo účinkovanie v muzikáli „Hoy no me puedo levantar“.

„Momentálne sa mi vynárajú spomienky s mojím otcom, pretože práve on mi ukázal po prvýkrát muzikál. Spomínam si, aký som bol prekvapený z tých svetiel, hudby, tanečníkov… A práve vtedy som sa stal verným fanúšikom muzikálov. Nemyslím si ale, že účasť v muzikáloch je práve tou časťou, ktorá spraví herca šťastným a úplným. Vždy som si to ale veľmi užíval.“

Za štvrtý najdôležitejší moment v kariére Chrisa moderátor programu považuje práve jeho tohtoročný návrat do televízie, a to účinkovaním v telenovele „Despertar Contigo“. Ako vníma tento projekt Chris?

„Bol som veľmi šťastný. Popravde, keď mi Pedro hovoril o tomto projekte, asi pred rokom, začalo sa mi to páčiť. Aj keď mi hovoril o prvej epizóde, bol som prvým človekom, ktorému sa to páčilo. (…) Postavu si veľmi užívam. Telenovela je taktiež jednou veľkou komédiou; páči sa mi práca s tak skvelými hercami.“

A posledným dôležitým momentov v živote Christiana je práve začiatok jeho sólovej kariéry…

Po tejto hre prešiel Christian na ďalšiu, ktorá sa volala „Ups alebo Yeah“. Jeho úlohou bolo k jednotlivým situáciám priradiť slová „Ups“ alebo „Yeah“. Pozrita sa, ako by zareagoval na jednotlivé situácie.

Máš si spraviť selfie s tvojou obľúbenou hviezdou, ale tvoj telefón sa práve vybil.

„Ups.“

Okrem toho prezradil, že selfie by chcel mať určite s Johnom Lennonom, čo je už ale to bohužiaľ nemožné.

Sleduješ horor a máš nočné mory.

„Ups.“

Zabudol si heslo na svoj Twitter a jediná osoba, ktorá ho vie, je tvoja ex.

„Ups.“

Ideš do Starbucks a barista ti na tvoj pohár napíše svoje telefónne číslo.

„Najprv by som si zistil, či je slobodný… Yeah.“

Keď „klebetný“ priateľ pozerá fotografie v tvojom telefóne.

„Ups.“

Nové objektívy na svojom smart phone.

„Yeah.“

Večera s priateľmi, ktorí ťa pozvali na párty.

„Yeah.“

Po krátkej prestávke sa program vrátil k vysielaniu. V ňom už Christian pokračoval v ďalšej hre s názvom „Tanierik tajomstva“. Jeho úlohou bolo opísať názvy predmetov, jedál a všelijakých vecí, ktoré boli napísané na tanieriku. Rovnako ako predošlé, aj túto úspešne zvládol.

Ďalšia hra sa niesla na podobnom princípe. Rozdiel bol akurát v tom, že Chris musel na základe obrázkov uhádnuť názvy Disney rozprávok.

Keďže program niesol názov „Grandes estrellas Game Time“, Chris sa zúčastnil ešte jednej hry. Na základe piesní zaspievaných ľuďmi v programe musel uhádnuť jej názov.

Pozrite sa na celý program:

cats

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz