IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian vysvetľuje klebety o Dulce a Natalii

Minulú noc (22.11) Christian Chavez uskutočnil živé vysielanie prostredníctvom „Facebooku„. Dôvodom tohto vysielania bol časopis „People en Espanol“ , a v ňom Christian odpovedal na niektoré z otázok fanúšikov.

Spevák hovoril o svojej novej piesni „Toxico“  a prezradil, že už 11. decembra začne natáčanie klipu. Pieseň je o ľuďoch a vzťahoch, ktoré sa po čase môžu stať toxické. Na budúci rok, presnejšie hneď v januári by sa Christian chcel vratiť do Brazílie a spraviť tam show, a taktiež aj v Latinskej Amerike. Ex- RBD prezradil aj to, že by si rád zaspieval s Anittou a Ludmillou.

 

Ďalšou témou, o ktorej hovoril bol jeho charakter Cristiana Leal v románe „Despertar Contigo“ . Drastická zmena, ktorá pokazila mladého chlapca je preňho najťažšou zmenou v románe.

 

Nakoniec sa Chris vyjadril aj k aktuálnej a komentovanej téme a tou je jeho vzťah s Dulce Maríou, a ex-priateľkou Christophera Uckermanna, Nataliou Tellez. Ak si spomínate, pred nejakým časom sa objavili nepravdivé informácie, že Natallia obviňuje z rozchodu práve Dulce. Klebety sa potom rozšírili nato, že aj Christian nemá rad Dulce, práve preto, že sa stala dôvodom rozchodu jeho dobrej priateľky.

“ S Dulce sme kamaráti už dávno, poznáme sa viac ako 15 rokov a nemám s ňou žiaden problém. Natália je mojou priateľkou tiež. Okrem toho, môžete mať aj priateľov, ktorých nemáte veľmi radi, no rešpektujete ich.“

Christian ešte zaspieval kúsok piesne Me Va A Extrañar od Ricardo Montaner, „Sacrilegio“ tiež aj milovanú „Ser o Parecer“ a „Este Corazon“ od RBD.

Komentáre

1 Komentár na "Christian vysvetľuje klebety o Dulce a Natalii"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
sovička
Host

Ako niekto može mať priatelov ktorých nemá velmi rád -_- tak bud ju má rad alebo nie

wpDiscuz