IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christian založil organizáciu „Libertad“

nahlad-2016

Nielen počas existencie skupiny, ale aj po jej rozpade sa každoročne vďaka médiám dozvedáme o pomoci ex-RBD, ktorú preukazujú nielen ľuďom, ale aj  rôznym organizáciám či inštitúciám. Každoročne ich tak môžeme vidieť v niekoľkých kampaniach zameraných na pomoc v určitej oblasti, a to či už ľuďom, deťom alebo zvieratám.

Niekedy ide o pomoc vo vážnych situáciách, niekedy však len o potrebu prevencie. A práve tomuto druhu  pomoci sa tento mesiac začal bližšie venovať aj Christian Chávez, ktorý sa zapojil už do piateho ročníka projektuHaz Corto con la Corrupción“ (Urob krátky proces s korupciou). Ten bojuje proti korupcii.

Nie je to ale jeho jediný dobročinný projekt. Spevák totiž pred pár dňami potvrdil svoju podporu komunity LGBT v Mexiku. Spravil tak založením vlastnej organizácie „Libertad“ (Sloboda), ktorá bude zameraná na podporu a útočisko pre ľudí trpiacich homofóbiou.  Podľa slov Christiana by mala byť organizácia spustená už čoskoro a na jej začiatku bude mať dve svoje stanice – jednu v hlavnom meste Mexika a tú druhú v provincii Tamaulipas, v Reynose.

„Domy budú mať kapacitu 22 ľudí a bude v nich najmä psychologická podpora. K dispozícii bude aj linka, na ktorej budú mať ľudia možnosť porozprávať sa, či už budú smutní, alebo budú nútení opustiť svoje domovy,“ vysvetlil Christian.

„Bez pochýb je veľmi dôležitou podporou podpora domova a rodiny, pretože rodičia častokrát nedokážu pripustiť, že ich dieťa je „iné“. Preto verím, že je dôležité byť na mieste, kde nás všetci plne podporujú.“

Christian Chávez však v rozhovore pre „El Universal“ prehovoril i o možnom stretnutí RBD:

„Je to miliónová otázka. Popravde, stretnutie je niečo, čo momentálne nikto z nás neplánuje. To, čo sme prežili bolo niečo úžasné a niečo, čo sa stalo fenoménom. Je to príbeh, ktorý ostane v srdci každého z nás navždy.“

Taktiež však odhalil svoje pocity z blížiacej sa premiéry jeho nového  EP a piesneToxico“, v ktorej videoklipe uvidíme Nataliu tellez, bývalú priateľku Uckera.

„Z návratu k hudbe sa veľmi teším, pretože táto pieseň (Toxico) je srdcervúca a úžasná zároveň. Hovorí o tom, ako sa ľudia alebo aj vzťahy stávajú toxickými.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz