IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christopher a Ana Serradilla se rozešli!

BY

 

0 COMMENT

 

Najnovšie príspevky, Novinky, Ucker

Ano, je to pravda. Jak už jsme vás včera (1.) informovali na naší facebookové stránce RBD Fanclub, herec a zpěvák Christopher von Uckermann a herečka Ana Serradilla oficiálně ukončili svůj půlroční vztah. 

Ana a Christopher se poznali v roce 2016 na natáčení filmu ,,Ni Un Minuto Que Perder,“ v Mexiku. Po ukončení několikaletého vztahu zpěváka s moderátorkou Nataliou Téllez, to vypadalo, že si Christopher dá od vztahů chvíli pauzu. Překvapením však bylo odhalení jeho románku právě s Anou, která už nebyla pouze jeho hereckou partnerkou, ale oficiálně i přítelkyní. Ana a Christopher vypadali velmi zamilovaně, několikrát jsme se mohli vidět, jak na veřejných, tak soukromých akcích. Po půl roce vztahu se ho však nyní ale rozhodli ukončit ze zatím neznámých důvodů.

O jejich rozchodu informovalo několik mexických programů. Některé zdroje dokonce tvrdí, že se Christopher opět vrací ke své bývalé přítelkyni Natalii. Tato informace ovšem nebyla potvrzena, proto není ani známa její pravdivost.

My ovšem pevně věříme, že Ana a Christopher zůstanou nadále alespoň přáteli a budou šťastní, i když teď půjde každý svou cestou. 

Christopher a Ana na premíře filmu ,,El Tamano Si Importa“ v lednu 2017.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz