IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christopher je so svojim novým vzhľadom spokojný

nahlad-2016

Včera sa objavil nový rozhovor s Christopherom von Uckermanom, ktorý vám, ako inak, dnes prinášame. Čo plánuje na budúci rok? V akých filmoch ho môžeme vidieť? Prečo zmenil vzhľad a aký je jeho obľúbený film, v ktorom doteraz hral? Dozviete sa v preloženom rozhovore s Christopherom!

Herec na budúci rok plánuje veľa nových vecí. Podľa neho môže byť fáma prchavá. práve preto preferuje mať prestíž, než byť slávny. Je presvedčený, že vykonaná práca hovorí o človeku a vytvorí ti status pred ostatnými.

„Verím na ťažkú prácu, napríklad ja sa od všetkého rád odpojím na určitý čas a snažím sa udržať si od všetkého odstup. Nakoniec, byť slávnym, fenoménom ťa veľmi zasiahne. Práve preto mi odpojenie veľmi pomáha kráčať nohami pevne na zemi, pomáha mi meniť sa a pracovať na nových postavách. Sláva je ťažká, ľudia si pýtajú fotky od toho, kto je v televízii,“ ubezpečuje ex-RBD.

cxffllgwiaajtqd

A keď hovoríme o práci, herec sa nachádza vo veľmi dobrej etape svojej kariéry, aktuálne hrá v seriáli „2091″.

„To, čo ma najviac poznačilo na tomto seriáli bolo natáčanie na púšti, boli tam aj ťažké scény. Prejavoval sa adrenalín a akciu môžeme vidieť neskôr na plátne, práve preto všetko stojí za to. Na druhú stranu, pracoval som s niektorými hercami, ako Damián Alcázar, s ktorým si naozaj dobre rozumieme, čo e taktiež vidno na plátne. Rovnako pracujeme aj s argentínskymi hercami, kolumbíjskymi, je to proste výber hercov z mnohých krajín, naučíš sa rôzne techniky, nikdy sa neprestaneme učiť,“ hovorí.

unica_noviembre_-_01112016-pxgina_53-mujer_xnica-jpg_219997034Ale jediným talentom Christophera nie je len hranie v seriáli. Na budúci rok ho budeme môcť vidieť aj vo filme, v ktorom sa cíti veľmi pohodlne.

„To krásne na filmoch, to, čo sa ma dotýka, je fakt, že natáčaš mesiac, dva maximálne v jednom konkrétnom filme a neskôr robíš ďalší film a znovu sa pripravuješ, toto sa mi veľmi páči.“

„Práve vychádzajú veľmi dobré veci, napríklad „Original y copia“, čo je komédia, v ktorej hrám postavu pokojného žurnalistu, taktiež má premiéru „Pacífico“, kde stvárňujem chlapca, ktorý vyhľadáva vlny, nachádza mimozemskú loď a zažíva množstvo dobrodružstiev. Taktiež pracujem na americkom filme, kde hrám právnika, ktorý musí nájsť informáciu, ktorá bola ukradnutá. V „Como cortar a tu patán“ som mladík na instagrame, ktorý robí extrémne veci a získa lásku neočakávaným spôsobom.“

Ďalšou novinkou je jeho ďalšia novinka po boku Any Serradille, na ktorú je veľmi hrdý.

„Ni un minuto que perder“ s Anou Serradillou je krásny film, asi zatiaľ pre mňa najlepší. Objavuje sa tu láska, romantika alebo aj komédia, predstavuje dôležitú časť v mojom živote.“

Pokiaľ ide o zmenu vzhľadu, ktorou prekvapil fanúšikov, hovorí, že je to kvôli projektu, o ktorom ešte neposkytne informácie.

„Zmena vzhľadu bola potrebná kvôli postave, ale bola to aj zmena v mojom živote, ktorá mi poslúžila na to, aby som nechal nejaké veci za sebou. Nikdy som nemal úplne krátke vlasy, ale cítim sa veľmi dobre!“

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz