IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christopher na prezentácii 2091

nahlad-2016

Christopher Uckermann, herec a hviezda seriálu „2091“ je nadšený, pretože verejnosť už čoskoro uvidí prácu na tomto projekte, na ktorom pracoval so srdcom a dušou.

Seriál je o apokalyptickom svete, v ktorom sú videohry zakázané, pretože pri ich hraní by sa vám usmažil mozog. Dej sa odohráva v roku 2091, kde zdroje našej planéty sú pomaly vyčerpané a jej obyvatelia musia hľadať alternatívy na prežitie.

Práve včera (13.10.) sa konala oficiálna premiéra seriálu, ktorú zorganizovala spoločnosť „FOX.“ Diváci si tento seriál budú môcť pozrieť na kanály spomínanej spoločnosti už 18.októbra.

„Je to ambiciózny príbeh, na ktorom sme pracovali tak aby sme v ňom vytvorili osobnosť,“ povedal Christopher na včerajšej prezentácii.

Na spomínanej prezentácii neboli len herci seriálu a celý produkčný tím, ale aj kamaráti a rodinný príslušníci hercov. Medzi inými sa na podujatí zúčastnila aj mama Christophera, Alexandra von Uckermann, ktorá bola z premiéry jej syna veľmi šťastná:

„Dobrú noc! Tu vám posielam fotku z červeného koberca #2091enFOX. Skvelý čas! Ďakujem FOX! 👍🏻👏😃😄“

cats2

Pravdou je, že bolo naozaj cool stretnúť sa a hovoriť s tak kreatívnymi a talentovanými ľuďmi. 😃👏👏

cats

Samotný Christopher pomocou pomocou svojho profilu na sociálnej sieti „Twitter“ na prezentácii pozval všetkých fanúšikov aby si nenechali ujsť premiéru tejto série:

Christopher Uckermnn na prezentácii seriálu „2091“

Seriál „2091“ sa skladá z 13.epizód, ktoré budú postupne vydané od 18.októbra na kanály „Fox.“ Vystúpia v ňom okrem Christopher von Uckermann aj Damian Alcazar, Natalia Reyes, Salvador dolára, Gonzalo Vivanco, Jason Day, Flora Martínez a iný.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz