IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christopher: „Najdôležitejšie je zorganizovať si čas“

Skupina moderátorov z „E! online“ si pozýva známych ľudí a robí s nimi rozhovory. Tentokrát sa rozhovoru zúčastnil Christopher von Uckermann, ktorého vyspovedala o jeho nových filmoch, ktoré natáčal minulý rok, o seriáli „2091“, ale povedal aj niečo o svojej novej hudbe „La Revolución de los Ciegos“.

„Nikto som neprestal robiť hudbu.(…) Ide len o to, aby ste si našli minútu ticha a nenechali nikoho, aby vám to nedoprial.“

Christopher si počas rozhovoru s moderátormi zahral aj hru, kedy sa jednej z moderátoriek pýtal na veci zo svojho života a bolo zaujímavé sledovať, že v skutočnosti o ňom vie naozaj veľa. Vedela odpovedať na otázku, koľko má na „Instagrame“ nasledovníkov a rôzne iné zaujímavosti. Za každú zlú odpoveď musela zjesť jedno jedlo, ktoré nevedela, čo je, pretože mala zaviazané oči.

Keďže tento rozhovor sa vysielal aj cez „Facebook live“, fanúšikovia mohli posielať pre speváka otázky a on na niektoré z nich na konci programu odpovedal.

Kedy sa vrátiš do Argentíny?

„Už zisťujeme, či by sa tam dalo ísť s „La Revolución de los Ciegos“. Onedlho idem do Brazílie.“

Ako zvládaš robiť promo k tak rozdielnym veciam, ako je hudba, seriál a film?

„Snažím sa, aby všetko perfektne klapalo. (…) Otázka času je dôležitá, ale všetko je o organizácii času.(…) Vždy si skladám piesne a aj píšem texty.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz