IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christopher odporúča nový film

BY

 

0 COMMENT

 

Najnovšie príspevky, Novinky, Ucker

Christopher Uckermann je nielen skvelým hercom, ale taktiež aj vášnivým milovníkom dobrých filmov, ktoré vie oceniť. Dokázal to aj v januári, kedy spolu so svojou novou priateľkou, herečkou Anaou Serradillou, zašiel na premiére romantickej komédie „El Tamano si Importa“ .

 

Radosť z úžasného filmu Ucker zažil aj pred pár dňami, o čom dal svojim fanúšikom vedieť na „Twiiteri“ . Na sociálnej sieti vynachválil nový, americký triler  „Miss Sloane“ v hlavnej úlohe s Jessicou Chastin. Dodal, že je to jeden z najlepších filmov, aké za poslednú dobu videl.

@jes_chastain aký úžasný film.                                                                                                                  Jeden z najlepších, aké som za dlhú dobu videl.                                                                                      Skvelý výkon.

A o čom film je? 

Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) je neľútostná, ale veľmi úspešná žena. V kariére politického stratéga, počas debaty o držaní zbraní odhalí nemilosrdný svet lobistov z D.C.  Legislatíva si vyžaduje prísnejšie preverovanie držania zbraní a tak je Elizabeth požiadaná, aby nato dohliadla.  Sloane ma veľkú túžbu zvíťaziť za každú cenu a tak ohrozí svojich najbližších, aj svoju kariéru.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz