IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Christopher sa objavil v televízii

nahlad-2016

Ucker sa pomaly ale isto vracia k „normálnej“ hereckej a speváckej kariére! Dokazuje to svojim fanúšikom už istý čas, no najviac to preukázal hádam tento týždeň, kedy sa objavil  v dvoch známych mexických televíznych programoch.

Ako to už býva zvykom, oba programy Ucker navštívil pri príležitosti blížiacej sa premiéry jeho najnovšieho projektu, seriálu „2091“.Rozhovor s Javierom Poza


Hneď na začiatku programu vysvetlil, že nie je Christopher Von, ale Christopher Uckermann. Taktiež prehovoril o filme „Mind Puppets Film“, ktorého súčasťou soundtracku bolo niekoľko jeho piesní.

Okrem toho však prehovoril aj o tom, že svoje krásne kučeravé vlasy si dal ostrihať kvôli role v novom filme, ktorý sa na televízne obrazovky dostane pravdepodobne už budúci rok.

Ucker prehovoril i o náročnosti niektorých jeho hereckých rolí.

„Áno, myslím si, že je to to, čo hľadá každý herec. Do istej miery je to aj o tom, ako herec zahrá svoj komerčný projekt, akým bol napríklad seriál „Rebelde“ a iné a ako ho príjmu ostatní.“

Nezabudol ani na veci, ktoré musel kvôli sláve a účasti v RBD obetovať. Vysvetlil taktiež, že nemal rád, ak sa u niektorých fanúšikov prejavil fanatizmus.

Nie to však len seriál „2091“, ktorý sa chystá na svoju premiéru. Ucker si totiž zahral v ďalších šiestich seriáloch a filmoch, ktorých premiéra sa taktiež nezadržateľne blíži.

Christopher Uckermann v rozhovore pre Javier Poza


Esta noche of Arath de la Torre


Rovnako ako aj v predchádzajúcom programe, aj v tomto Ucker prehovoril o seriáli2091“. Divákom priblížil jeho natáčanie ako aj to, o čom seriál bude. Potešil ich taktiež „roboťou“ chôdzou.

Christopher Uckermann v programe „Esta noche of Arath de la Torre“

 

 

 

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz