IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Claudia Brant ďakuje za spoluprácu s Anahí

nahlad-2016

Skladateľka Claudia Brant sa včera (11.10.) na svojom Facebooku poďakovala fanúšikom za podporu a spevákom za to, že s nimi mohla spolupracovať. Samotné meno tejto skladateľky vám asi veľa hovoriť nebude, ale súvisiace meno s ňou, teda Anahí určite áno.

anahi-claudia-brant-erika-nuri-writing-session-los-angeles-2013

Spomínaná skladateľka pochádzajúca z Los Angeles, pri príležitosti získania ocenenia za skladanie piesní poďakovala umelcom, s ktorými mala možnosť spolupracovať a aj vďaka ktorým sa jej túto cenu podarilo získať. Medzi tými, ktorým ďakovala bola aj členka skupiny RBD, Anahí, ktorej zložila hneď niekoľko piesní, medzi nimi Absurda, Pobre tu alma, Te Puedo Escuchar a Ni una Palabra.

„Keď začnem ďakovať umelcom, s ktorými som spolupracovala, ktorí majú na tom rovnaký podiel, že som vo štvrtok získala cenu prídem o atrament v notebooku.
Ak chcete vedieť, tu sú:
Luis Fonsi, Natalia Jimenez, Ednita Nazario, Enrique Iglesias, Ricky Martin, Gianmarco, Noel, Beto Cuevas, Gloria Trevi, Luz Casal, Rosario Flores, Antonio Carmona, Diego Torres, Alex Cuba, Belanova, La Santa Cecilia, David Bisbal, Frankie J, Leslie Grace, Kani Garcia, Tini, Fonseca, Gusi, Alejandro Fernandez, Josh Groban, Paulina Rubio, Thalia, Anahi, Calibre 50, Marta Sanchez.“

cufb4tkwcaao4cc

Anahí – Absurda

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz