IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Členovia RBD na PJ už od roku 2005

NAH_AD_JESE

Keďže toto leto spomíname na natáčanie seriálu „Rebelde“, začiatky skupiny RBD a na celý ich spoločný život, rozhodli sme sa spomínať aj na aktuálnu tému. Ako už iste viete, včera v noci sa uskutočnilo odovzdávanie cien „Premios Juventud“ , na ktorom sa objavili aj Maite Perrni Anahí.  Avšak história RBD na „Premios Juventud“ začala už dávno.


PRVÉ VYSTÚPENIE 


Pódium „Premios Juventud“ si vystúpenie RBD prvýkrát vychutnalo v roku 2005, presne 22.septembra, v Miami. RBD vystúpilo s piesňou „Solo Quedate en Silencio“ .

Okrem toho, skupina, ale aj samostatne členovia, bolo aj nominovaná a to v 7 kategóriách a podarilo sa im vyhrať až 5 z nich.

Rodrigo VarelaV kategórii „Musica“ vyhrali až trikrát a to v podkategóriách:

 1.  „Voz Del Momento“ ,
 2. „Me Muero Sin Ese CD“ s albumom Rebelde
 3.  „Cancón Costa venas“ s piesňou „Solo Quédate En Silencio. V tejto podkategórii boli nominovaní aj s piesňou „Salvame“ .

V kategórii  „Cultura pop“ vyhrali podkategórie:

 1.  „Mi Ídolo Es“ – RBD
 2. „Tórridos Romances“Vášnivi romantici – Dulce a Alfonso

Na odovzdávaní cien v roku 2005 boli aj známe osobnosti ako je Jennifer Lopez, Shakira, Ninel Conde. V kategórii „Mi Ídolo Es“ bola nominovaná aj Shakira, ktorú porazili. Alfonso a Dulce boli taktiež považovaní za vášnivejších ako je Jenifer Lopez a Marc Anthony.

Takto vyzeralo ich vystúpenie:


DRUHÝKRÁT NA PREMIOS JUVENTUD 


13.júla 2006 bolo RBD opäť súčasťou „Premios Juventud“ . V tomto roku sa skupina na pódiu neobjavila, na odovzdávanie cien prišli len preto,že boli opäť nominovaný tentokrát až v 14 kategóriách, vyhrali až 11 z nich.

Jean Baptiste Lacroix

V kategórii „Musica“ vyhrali podkategórie:

 1. Voz del momento“
 2. „Mi Ringtone“Aún Hay Algo– v tejto kategórii bola nominovaná aj pieseň Nuestro Amor.
 3. „Me muero sin esse CD“Nuestro Amor
 4. „Mi concierto favoritoRBD
 5. „Canción corta-venas“ Este Corazón
 6. „Mi Artista POP“ RBD

V kategórii „Imagen y Moda“ :

 1.  „Quiero vestir como Ella“ – Dulce María
 2.  „El del Mejor estilo“ – Alfonso
 3.  „Está buenísimo“ Alfonso

 

Takto vyzeral ich príchod na akciu:


DRUHÉ VYSTÚPENIE 


Ani rok 2007 nebol ukrátený o skupinu RBD. 19.júla opäť vystúpili na pódium a zaspievali pieseň „Besame sin Miedo„. Nominovaní boli aj tento rok a to opäť v 14 kategóriach, podarilo sa im vyhrať 6 z nich.

CORAL GABLES, FL - JULY 19: (L-R) Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann, Dulce Maria Espinoza, Maite Perroni Beoriequi, Alfonso "Poncho" Herrera Rodriguez, Anahi Giovanna Puente, Jose Christian Chavez Garza of the band RBD pose in the press room during Premios Juventud at the Bank United Center on July 19, 2007 in Coral Gables, Florida. (Photo by Alexander Tamargo/Getty Images)

V kategórii  „Musica“ vyhrali:

 1. „Voz del momento“ – RBD
 2.  „Mi Artista Pop“ – RBD
 3. Mi muero sin ese CD“ – Celestial
 4.  „Mi concierto favorito“ – RBD
 5. Canción corta-venas“ – Algún Día

V kategórii „Imagen y Moda“ :

 1. „Está buenísimo“ – Alfonso

Moderátorkou v roku 2007 bola kamarátka snáď všetkých členov skupiny, Belinda, ale aj Jaime Camil a Angélica Vale.

 
 
 

Vystúpenie s „Besame sin Miedo“


TRETIE VYSTÚPENIE 


17.júla 2008 sa na akcii objavil aj fenomén RBD, ktorý zaspieval novú pieseň, „Y No Puedo Olvidarde“ . Okrem toho, že boli nominovaní v 14 kategóriach a vyhrali 2, boli aj moderátormi.

V kategórii „Musica“ vyhrali: „La combinanción perfecta“ – remix Inalcanzable a v kategórii „Cultura pop“ „Mi ídole es“ – Dulce María, kde bola nominovaná aj Anahí.

Na tomto ročníku Premios Juventud sa však objavili len 5 členovia skupiny, chýbala Maite Perroni, ktorá pravdepodobne neprišla kvôli nakrúcaniu románu „Nespútaný anjel“ .

031

Intro a vystúpenie s piesňou „I no puedo Olvidarte“


ROK 2009 


16.júla 2009 to na „Premios Juventud“ bolo úplne iné ako v predošlé roky. Len niekoľko mesiacov pred tým sa skupina rozpadla, no aj napriek tomu RBD bolo nominované až v 5 kategóriach a jednú z nich, „Más buscado“ – najvyhľadávanejší. Ocenenie prebrala Anahí Christopher, ktorý sa na ocenení zúčastnili. Dulce, ktorá bola nominovaná vo viacerých kategóriach a dokonca niektoré vyhrala,  prítomná nebola

Pozrite sa na preberanie ceny:

Okrem toho, v roku 2009 vystúpila aj Anahí, ktorá propagovala svoju novú pieseň, „Mi Delirio“ .


ROK 2010 


„Premios Juventud“ 15.júla 2010 sa spája len s Dulce Maríou, Anahí a Alfonsom Herrerom. Dulce totižto odspievala svoju novú pieseň, „Inevitable“ , Anahí „Te Puedo Escuchar“Alfonso vyhral kategóriu za Najlepšieho herca, a to s filmom „Venezzia“ .

Dulce- Inevitable

Anahí- Te puedo Escuchar


ROK 2011 


V roku 2011 sa akcia uskutočnila 21.júla a zúčastnila sa jej len Dulce María, ktorá zaspievala pieseň „Ya No“ a Maite, ktorá vyhrala kategóriu „Chica Que Me Quita El Sueño“ a taktiež zaspievala „A Partir de Hoy“ Marcom di Maurom.

Dulce María- Ya No

Maite na preberaní ceny:

Maite a Marco di Mauro- A partir de hoy


ROK 2012 


19.júla 2012 sa opäť uskutočnilo odovzdávanie cien „Premios Juventud“ , ktoré je taktiež spojené s ex-RBD, avšak trochu inak. V tomto ročníku bola Anahí nominovaná v dvoch kategóriach a to „Chica Que Me Quita el Sueño“ s „Dos Hogares“ a „Síganme Los Buenos“ . Anahí však ani jednu kategóriu nevyhrala a dokonca sa na akcii nemohla zúčastniť, aj keď chcela. Napriek tomu tam však na pár minút bola, a to vďaka „Skype“ . Moderátori s ňou prostredníctvom tejto aplikácie urobili krátky rozhovor a tak Anahí mohla byť súčasťou akcie. 

Anahí na Premios Juventud vďaka Skypu


ROK 2013


18.júl sa opäť spája s úspechmi ex-RBD na „Premios Juventud“ . V tomto ročníku bola Dulce nominovaná v 2 kategóriach – „Mi artista pop“ a „Mi Ringtone favorito“ s piesňou „Es un Drama“ . Ani jednu kategóriu však nevyhrala. Na pódiu vystúpila aj jej kolegyňa, Maite Perroni, a to s úžasným hitom, „Tu y Yo“ .


ROK 2015


V roku 2014 sa na akcii neobjavil ani jeden člen skupiny, dokonca ani jeden z nich nebol nominovaný v žiadnej kategórii. Možno aj preto, 16.júl 2015 bol taký bohatý. Určite si pamätáte, že pred rokom sa na „Premios Juventud“ objavila Anahí Maite, ktoré sa stretli, urobili si spolu fotky a rozhovor. Dokonca obe vystúpili. Maite zaspievala svoju pieseň „Vas a querer Volver“ Anahí sa vrátila na hudobnú scénu s piesňou „Rumba

Maite- Vas a Querer volver

 

Anahí ft. Wisin – Rumba

 


ROK 2016


Aj tento rok sa nezaobišiel bez dvoch členiek RBD, ktoré nie len že navštívili vyhlasovanie ankety tohto programu, ale dokonca v ňom aj zaspievali. Anahí sa predstavila naživo s piesňouAmnesia,“ a Maite Perroni odprezentovala svoj nový singelAdicta.“

Maite Perroni – Adicta

Anahi – Amnesia

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz